تور آنتالیا نوروز

0 تور از 0 آژانس
امتیاز 4.4 از 5 | از 102 کاربر

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

چرا امکان رزرو تور ارزان آنتالیا نوروز وجود ندارد؟

تقاضا برای رزرو تور آنتالیا نوروز حتی نسبت به بهترین زمان سال یعنی اواسط تابستان هم بیشتر است؛ بنابراین نمی‌توانید پکیج‌های مسافرتی این مقصد را در ایام عید را با قیمت ارزان خریداری کنید. اما چرا قیمت تور آنتالیا نوروز با افزایش تعداد مسافران بالاتر می‌رود؟ مهم‌ترین دلیلی که برای افزایش میزان هزینه‌های این تور خارجی در این ایام وجود دارد، افزایش حدودا دو الی سه برابری قیمت پروازها از ایران به آنتالیا است.

در نوروز به دنبال پرواز ایرانی آنتالیا نباشید!

در حال حاضر امکان خرید بلیط پروازهای مستقیم ایرانی به آنتالیا وجود ندارد؛ مسیر هوایی تا این شهر از ایران با هواپیماهای دو شرکت ترکیش ایرلاین و پگاسوس انجام می‌شود. قیمت این پروازها در فصل زمستان برای مسافران به صرفه است. اما با آغاز فصل بهار و تعطیلات نوروزی، هزینه‌ی بلیط پروازهای آنتالیا، نسبت به زمستان حدودا دو یا سه برابر افزایش می‌یابد. باتوجه‌به این نکنه که تعداد مسافران تورهای نوروزی این شهر نسبت به زمستان بسیار بیشتر است، امکان رزرو تور لحظه آخری آنتالیا در این مقطع از سال وجود ندارد.

چه زمانی تور آنتالیا نوروز 1403 را رزرو کنیم؟

ظرفیت هتل‌ها و پروازهای آنتالیا از یک الی دو هفته مانده به عید تکمیل می‌شود. به همین دلیل هم نمی‌توانید برای کاهش هزینه‌های سفر به دنبال رزرو تور لحظه آخری آنتالیا باشید. پس اگر قصد کاهش قیمت تور آنتالیا نوروز 1403 را دارید، باید پکیج‌های مسافرتی مدنظرتان را بین دو هفته الی یک ماه قبل از آغاز عید رزرو کرده باشید. در غیر این صورت ممکن است مجبور به پرداخت هزینه‌های گزافی شده یا حتی امکان سفر به این شهر در عید را پیدا نکنید. به خصوص اگر مبدا پرواز شما شهری به غیر از تهران باشد.

5 مبدأی که نباید برای سفرتان انتخاب کنید

پروازهای آنتالیا به غیر از تهران، از مشهد، اصفهان، شیراز و تبریز هم انجام می‌شود. اما قیمت پروازها از این شهرها نسبت به تهران حداقل 20 درصد و حداکثر دو برابر بالاتر است. در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم برای کاهش هزینه‌های سفرتان و جلوگیری از پرداخت هزینه‌ی گزاف، تهران را به عنوان مبدا خود سفر انتخاب کنید.

در نظر داشته باشید که اختلاف قیمت تور آنتالیا از تبریز نوروز 1403 با همین پکیج مسافرتی از مبدا تهران تفاوت چندانی ندارد. پس ساکنان تبریز و شهرهای اطراف آن امکان رزرو تور با قیمت نسبتا مناسب از این شهر را دارند.

هتل های آنتالیا را با صبحانه را رزرو نکنید!

هرچند که امکان رزرو هتل های آنتالیا با صبحانه هم وجود دارد. اما پیشنهاد می‌کنیم با توجه به قیمت تور نوروزی انتالیا، محل اقامت خود را فقط به صورت آل (صبحانه، ناهار، شام، عصرانه و نوشیدنی) و یوآل (خدمات هتل آل به صورت 24 ساعته) رزرو کنید. در این حالت امکان استفاده از تمامی خدمات هتل و صرف وعده‌های غذایی داخل مجموعه بدون پرداخت هزینه جداگانه وجود دارد.

بدون نگرانی نسبت به سرما از تفریحات آبی لذت ببرید

آنتالیا در هیچ یک از روزهای دو هفته‌ی نخست عید بارانی نیست. از طرفی دیگر هم دمای این شهر هم بین 8 تا 20 درجه سانتیگراد است. در نتیجه می‌توانید با لباس‌های معمولی در سطح شهر به گردش بپردازید. همچنین باتوجه‌به گرمای هوا در این ایام، امکان استفاده از تفریحات دریایی یا پارک‌های آبی هتل‌ها وجود دارد.

خدمات آژانس‌ها به مسافران تور آنتالیا نوروز 1403

آژانس‌های مسافرتی همکار با لحظه آخر، در صورت رزرو تور آنتالیا نوروز 1403 از این سایت، خدمات زیر را به شما ارائه می‌دهند.

  • رزرو هتل (با صبحانه، فولبرد، آل و یوآل، بسته به نظر خودتان)
  • ترانسفر فرودگاهی
  • رزرو بلیط پروازهای ترکیش یا پگاسوس (بسته به تاریخ سفر و میزان بودجه شما)
  • بیمه نامه مسافرتی
  • پشتیبانی سفر

مقایسه‌ی هتل‌ها و رزرو تور آنتالیا نوروز در لحظه آخر

در سایت لحظه آخر می‌توانید برای انتخاب محل اقامت‌تان با کلیک بر روی هتل های آنتالیا، به مقایسه‌ی انواع اقامتگاه‌های این شهر بپردازید. سپس یکی از آن‌ها را برای اقامت انتخاب کنید. سپس به اطلاع آژانس‌های مسافرتی همکار با سایت لحظه آخر برسانید و تور آنتالیا نوروز 1403 را از آن‌ها رزرو کنید. در صورت بروز مشکلی در تور انتخابی خود نیز می‌توانید در وهله اول با آژانس مربوطه و پس از آن با کارشناسان پشتیبانی لحظه آخر تماس بگیرید.

سوالات متداول

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است