کوه قازبگی

گرجستان یکی از کشور های اروپای شرقی می باشد که در منطقه ی قفقاز واقع و پایتخت آن تفلیس می باشد و دریای سیاه مرز بین آسیا و اروپا می باشد ، که در چند سال اخیر به دلیل جاذبه های دیدنی و همچنین نزدیک بودن به ایران گردشگران زیادی از ایران به سمت خود جذب کرده است که در فصل های مختلف به این کشور دیدنی سفر می کنند.در این قسمت مسافران عزیز تور تفلیس را با یکی از جاذبه های گردشگری به نام کوه قازبگی تفلیس آشنا خواهیم که می توانید با رفتن به این منطقه سفرتان به گرجستان را تکمیل نمایید.
کوه قازبگی یکی از مشهور ترین کوه های گرجستان می باشد که با ارتفاع 5033 متری از بلند ترین کوه های قفقاز به شمار می رود که در قسمت شرقی قفقاز مرکزی و در 100 کیلومتری پایتخت گرجستان تفلیس واقع شده است.
کوه قازبگی یکی از جاذبه های گردشگری تفلیس به شمار می رود که در بین افراد ورزشکار برای پیاده روی در طبیعتی بکر محبوب می باشد علاوه بر پیاده روی در طبیعت کوهنوردان می توانند صعود به کوه قازبگی را در برنامه سفر خود برنامه ریزی کنند.
کوه قازبگی به واسطه ی روس های قفقاز نام گذاری شده است که نام بومی آن مکین وارتسوری می باشد که به زبان گرجی به معنای کوهی که روی قله آن یخ دارد.شایان ذکر است که فقط در فصل تابستان می توانید به این قله صعود کنید که زمان خوبی برای اسکی بر روی کوه قازبگی نیز می باشد.
قابل توجه گردشگران تور تفلیس ، اگر علاقه دارید در این منطقه اقامت داشته باشید هتل قازبگی از هتل های خوب و 5 ستاره ی این منطقه می باشد که امکانات بی نظیری مانند استفاده از سونا ، استخر ، جکوزی ، اینترنت رایگان است و همچنین فاصله ی هتل تا ساحل با پیاده روی 10 دقیقه زمان می برد.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره کوه قازبگی

رادین 10 مهر 97
2
توری هم برای بازدید کوه قازبگی هم برگزار میشه؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر