بهترین زمان سفر به سیشل

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 451

سیشل یکی از جزایر لوکس و محبوب شرق آفریقا است که در فصل گردشگری یا بهترین زمان سفر به سیشل یکی از شلوغ ترین جزایر آفریقا محسوب می شود. در ادامه به بررسی بهترین فصل سفر به سیشل می پردازیم.
سیشل یکی از 115 جزیره اقیانوس هند است که سالانه گردشگران زیادی از نقاط مختلف دنیا به آن سفر می کنند. سیشل آب و هوایی گرم و شرجی دارد که در تابستان به اوج خود رسیده و لازم به ذکر است در فصل زمستان نیز اختلاف دما آنچنان تغییری را تجربه نمی کند.
در ادامه اطلاعاتی راجب آب و هوای سیشل و وضعیت آن از نظر گردشگردی در اختیار گردشگران تور سیشل قرار می دهیم.
به دلیل باران های استوایی فراوان در سیشل، رطوبت این جزیره بسیار بالا می رود از این رو در فصل زمستان اقامت در سیشل تقریبا غیر ممکن خواهد بود. اما لازم به ذکر است اگر توانایی اقامت در این فصل را دارید، سفر به سیشل به ارزان ترین حالت ممکن می رسد بطوریکه میل کردن بهترین غذاها در بهترین رستوران به حداکثر 20 دلار، اقامت در بهترین و لوکس ترین هتل سیشل به کم ترین حالت ممکن و حمل و نقل نیز کاهش قیمت چشمگیری را تجربه می کند.
فصل بهار و پاییز به دلیل بارش باران های استوایی و آب و هوایی با تغییر ناگهانی دما، نمی تواند بهترین فصل سفر به سیشل باشد اما همچنان هزینه سفر به سیشل ارزان تر از فصل تابستان خواهد بود. بهترین زمان سفر به سیشل را می توان فصل تابستان نامید. در این فصل سیشل آب و هوای معتدل تری نسبت با سایر فصول دارد و در صبح نیز باد های خنکی می وزند. لازم به ذکر است با توجه به این که تابستان بهترین فصل برای گردشگران تور سیشل می باشد می بایست پیش از سفر به این جزیره نسبت به رزرو هتل اقدام کرد.
 

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره بهترین زمان سفر به سیشل

میلاد مرداد 1397
12 نفر پسندیدند
اگر می خواید سیشل برید بهترین زمان سفر به سیشل تابستون هست به دلیل این که آب و هوای خوب و معتدلی داره

lahzeakhar.com/tourism-Guide-Full-information/7231-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D8%B4%D9%84

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به بهترین زمان سفر به سیشل