Lahzeakhar.com

تور سیشل

امتیاز 5 از 5 | از 2713

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در ادامه صفحه تور سیشل می توانید لیستی از به روز ترین تورهای سیشل آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


سیشل مجمع الجزایری است که در اقیانوس هند واقع شده است. پایتخت این کشور شهر ویکتوریا می باشد . این مجمع‌الجزایر از 115 جزیره تشکیل شده ‌است که در 1500 کیلومتری غرب قاره آفریقا و در شمال غربی ماداگاسکار قرار گرفته‌ اند. سیشل با حدود 86 هزار نفر جمعیت جزء یکی از کم جمعیت‌ ترین کشور ها در قاره آفریقا به شمار می آید. جزایر سیشل دارای آب ‌وهوای دریایی و استوایی دلپذیری است و هر ساله گردشگران زیادی با تور سیشل از این جزایر دیدن می‌ کنند. سیشل در فصل های بارندگی، باران های سنگینی را تجربه می کند و به گردشگران تور سیشل پیشنهاد می شود که در این زمان، لباس مناسب با خود به همراه داشته باشند. سیشل، به دلیل قرار گرفتن در منطقه ای استوایی، دارای آب و هوای مرطوب است. این رطوبت از ماه های آذر تا فروردین به بیشترین میزان خود می رسد.
در زمستان، حداقل دمای هوا در سیشل حدود 24 درجه سانتی گراد است. ماه های اردیبهشت تا آبان، به دلیل وزش باد های ملایم، بهترین زمان سفر برای گردشگران تور سیشل است. ماه های فرودین و اوایل اردیبهشت از گرم ترین ماه های این کشور هستند. زبان‌ های فرانسه و انگلیسی به‌ عنوان زبان رسمی و بومی مردم این کشور است و ساکنین جزایر به این زبان ها تکلم می کنند. اکثر بومیان این کشور، مسیحی کاتولیک هستند و منبع اصلی در آمد مردم سیشل، گردشگری و صادرات انواع ماهی، برگ چای و گیاهان معطر است. از جاذبه های گردشگری این کشور می توان به جزیره Anse Intendance، روستای Baie Lazare، پارک ملی Morne Seychellois، پارک ملی دریایی Ste Anne، باغ ملی گیاه شناسی ویکتوریا، جزیره Aride، ساحل Anse Lazio، جزیره مرجانی اشاره کرد که این مکان ها، تفرجگاه بسیار مناسبی برای گردشگران تور سیشل می باشد. برای اینکه با جاذبه های گردشگری سیشل بیشتر آشنا شوید با تور سیشل به این کشور پر جاذبه سفر کنید و از جاذبه های آنجا دیدن فرمایید.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است