هزینه سفر به بلاروس

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 633
کشور بلاروس که یکی کشور های به دور از دریا می باشد، در قاره سرسبز اروپا واقع شده و سالانه میزبان میلیون ها گرشگر داخلی و خارجی می باشد. محبوبیت سفر به  این کشور ایجاب می کند تا شما در زمینه هزینه های سفر به این کشور اطلاعاتی در اختیار داشته باشید، از این رو ما در این مقاله از سایت لحظه آخر به بررسی هزینه سفر به بلاروس می پردازیم، پس با ما همراه باشید.
هزینه سفر به بلاروس به چند دسته هزینه بلیط، هزینه اقامت، هزینه حمل و نقل و هزینه خورد و خوراک تقسیم بندی می شود که در ادامه به بررسی هر یک به طور جداگانه می پردازیم.
هزینه بلیط هوایپما
قسمت بلیط هواپیمای تهران – مینسک به موارد مختلفی اعم از ایرلاین، کلاس پروازی، سیزن یا لو سیزن بودن زمان پرواز، میزان بار مجاز، خدمات و ساعت پرواز بستگی داشته و نوسان دارد. اما به طور کلی می توان گفت بلیط سفر به این کشور تقریبا ارزان بوده و حتی گردشگران تور بلاروس، می توانند با خرید بلیط چارتر، هزینه سفر به بلاروس را کاهش دهند.
هزینه اقامت
گردشگران تور اروپا برای اقامت در کشور بلاروس می توانند از طرق مختلفی استفاده کنند. به طور مثال برای اقامت در این کشور می توانید از هاستل ها که قیمت ارزانی داشته و به طور میانگین حدود 15 روبل برای یک شب اقامت هزینه در بر دارند، استفاده کنید.
راه دیگر اقامت در هتل و آپارتمان های این شهر است که نسبت به تعداد ستاره های آن، هزینه ها نواسان دارند. اما به طور میانگین قیمت یک شب اقامت در هتل و آپارتمان های این کشور بین 70 هزار تومان و 5 میلیون تومان می باشد. 
هزینه خورد و خوراک
بلاروس از آن دسته کشور هایی است که غذا های آن شباهت بسیاری به غذا های ایرانی دارد، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم گردشگران تور بلاروس حتما در این کشور به رستوران رفته و یک وعده غذا میل کنند. هزینه خوردن یک وعده غذا در کشور بلاروس تقریبا ارزان می باشد، به طوری که خوردن غذا در یک رستوران متوسط حدود 20 هزار تومان و در یک رستوران خوب حدود 50 هزار تومان هزینه دارد.
در انتها لازم به ذکر است که قیمت های ذکر شده به تومان در این مقاله، مخصوص خرداد ماه سال 1397 بوده و طی زمان ممکن است تغییر کند.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/tourism-Guide-Full-information/7201-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%B3

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به هزینه سفر به بلاروس