مرکز خرید ماننایا پلوشاد

مسکو محبوب ترین شهر کشور روسیه می باشد که مورد توجه گردشگران بی شماری قرار گرفته است. هر ساله سیل عظیمی از جهانگردان از جاذبه های دیدنی این شهر بازدید می کنند. در مسکو هم مانند بسیاری از شهرهای پر گردشگر، مراکز خرید باکیفیتی وجود دارد. مرکز خرید ماننایا پلوشاد در مرکز این شهر و در کنار میدان سرخ احداث شده و یکی از مراکز خرید برتر این شهر به حساب می آید.
مرکز خرید ماننایا پلوشاد دارای معماری خاص و ویژه ای بوده که نظر گردشگران تور مسکو را به خود جلب کرده است. این مرکز خرید در سال 2013 میلادی در 3 طبقه بنا شده و دارای حدود 245 مغازه بوده که انواع برندهای معروف را در خود جای داده اند و علاقه مندان می توانند از آن ها خریداری کنند. اغلب فروشندگانی که در این مکان مشغول به فعالیت هستند، به زبان انگلیسی تسلط دارند و به همین خاطر به راحتی می توانید با آن ها ارتباط برقرار کنید. از امکانات این مرکز خرید می توان به اینترنت پرسرعت، رستوران، کافی شاپ، تاکسی سرویس، اتاق کودک، بانک و سرویس بهداشتی اشره کرد.
مرکز خرید ماننایا پلوشاد دارای موقعیت مکانی فوق العاده ای است که سبب شده گردشگران تور روسیه از آن استقبال خوبی کنند. وجود مکان های برتر گردشگری مسکو در اطراف این مرکز خرید سبب می شود که توریست ها مجاب شوند تا بعد از بازدید از آن ها به پاساژ هم رفته و در آن بگردند.
یکی از معایبی که این مرکز خرید دارد، عدم وجود تمامی امکانات لازم در داخل آن می باشد که این امر باعث شده برخی از گردشگران تور مسکو که نیاز به آن امکانات دارند، به بیرون پاساژ رفته و دوباره برگردند. درب های این مرکز خرید همه روزه از ساعت 11 ظهر تا 23 به روی عموم مردم گشوده می باشد. 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر