امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرکز خرید نمایشگاه لنکاوی

مرکز خرید نمایشگاه لنکاوی

سالانه گردشگران بسیاری تنها با هدف خرید با تور لنکاوی سفر می کنند اگر شما نیز جزء همین دسته می باشید در ادامه لحظه آخر را همراهی کنید تا مرکز خرید نمایشگاه لنکاوی را به شما معرفی کنیم.
مرکز خرید نمایشگاه لنکاوی یکی از معروف ترین مراکز خرید شهر به شمار می آید و اغلب گردشگران در سفر خود به این شهر از مرکز خرید نمایشگاهی لنکاوی دیدن می کنند.
در این مرکز خرید بزرگ که در کوا واقع شده است همه نوع محصولی به فروش می رسد و گردشگران تور لنکاوی می توانند به آسانی خود را به آن رسانده و از مغازه های موجود در این مرکز خرید تمامی اجناس مورد نیاز خود را خریداری کنند.
به طور کلی می توان گفت که اجناس موجود در مرکز خرید نمایشگاه لنکاوی با قیمت کمتری نسبت به سایر مراکز خرید لنکاوی به فروش می رسند و این امر به محبوبیت این مرکز خرید افزده است.
خوب است بدانید که نام این مرکز خرید جتی پوینت می باشد و به علت قرار گیری در 150 متری نمایشگاه لنکاوی به این نام معروف شده است.
مرکز خرید نمایشگاه شامل دو طبقه می باشد که هر یک از این طبقات شامل فروشگاه های متعدد، مراکز تفریحی نظیر باشگاه بولینگ و غیره می باشد و گردشگران به هنگام بازدید از آن می توانند ساعات بسیار خوشی را سپری کنند هچنین از دیگر امکانات موجود در این مرکز خرید می توان به سرویس بهداشتی، انواع کافه ها و رستوران ها و غیره اشاره کرد.
این مرکز خرید در نزدیکی دریا و در بندر اصلی شهر لنکاوی قرار دارد بنابراین گردشگران تور لنکاوی پس از انجام خرید های خود می توانند از سواحل زیبا نیز دیدن کنند.
لازم به ذکر است که فروشندگانی که در این مرکز خرید فعالیت می کنند از پرداخت مالیات معاف می باشد.
اگر قصد سفر با تور لنکاوی را دارید بازدید از این مجموعه را از دست ندهید.

نظرات مردم درباره مرکز خرید نمایشگاه لنکاوی

قرائتی 31 شهریور 97
1
مرکز خرید نمایشگاه لنکاوی مجموعه بازی و سرگرمی زیادی داره که از خرید کردن بیش تر میچسبه
درج نظر