امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به بازار خیابانی بوگیس

بازار خیابانی بوگیس

کسانی که عاشق خرید هستند می توانند از بازارهای سنگاپور دیدن کنند. سنگاپور یکی از بهترین مناطق جهان برای خرید است، از برند های معروف و لوکس با قیمت های نوجومی گرفته تا اقلام و کالاهای دست دوم با قیمت مناسب در بازارهای سنگاپور می توان پیدا کرد.
یکی از مراکز پر طرفدار، ارزان و دیدنی در سنگاپور بازار خیابانی بوگیس است.
این بازار دیدنی علاوه مرکزخرید، بهترین کافه و رستوران ها را در کنار هم جمع کرده است، که این رستوران  ها و مراکز خرید تا دیر وقت باز هستند.
بازار خیابانی بوگیس قرارگاهی  تفریحی مناسبی برای جمع شدن شبانه جوان ها  در کنار  یکدیگر است.
علاوه بر گردشگران تور سنگاپور، این بازار بین اهالی منطقه هم بسیار مورد توجه است. 
بازار خیابانی بوگتیس به دلیل ارزان بودن محصولاتی مانند: سوغات، لباس، لوازم آرایش و لوازم منزل مورد توجه همگان قرار گرفته است.
در بازار خیابانی بوگیس کالاهای بسیار با کیفیتی برای همه سلیقه ها وجود دارد، این بازار سر پوشیده است و شرایط را برای گردشگران، دور از آفتاب در فصل تابستان و باران در فصل بهار مهیا می سازد.
در این بازار بیش از هشتصد مغازه وجود دارد، بیشتر غرفه های این مغازه از ساعت 11 شروع به کار می کنند و تا ساعت 10 شب باز هستند.
در اطراف این بازار رستوران های مختلفی برای خوردن غذا وجود دارد، همچنین در میان این بازار بزگ مغازه های آب میوه فروشی است که گردشگران تور سنگاپور می توانند برای استراحت از این مکان ها استفاده کنند.
از جمله غذاهای معروف که در این بازارچه و خیابان های اطراف آن طرفداران بسیاری دارد میتوان نودل و ساتایا را نام برد.
ساتایا غذایی تشکیل شده از گوشت کبابی به سیخ کشیده شده با سس مخصوص است.
جوان ها  در کنار  یکدیگر است.
این بازار زیبا در مرکز سنگاپور و در کنار ایستگاه متروی بوگیتس قرار دارد، که دسترسی از تمام شهر به این مکان زیبا را، فراهم می سازد.
نظرات مردم درباره بازار خیابانی بوگیس

علی 4 آذر 96
0
چه بازار باحالی .حتما میرم امسال
رها 4 آذر 96
0
ممنون از مطالب جالبتون
پریا 4 آذر 96
4
من اینجا رفتم خیلی خوبه تمام وسایلش قیمت مناسبه
درج نظر