مرکز خرید آتریوم

مسکو پایتخت روسیه یکی از شهر های پر طرفدار و محبوب از نظر گردشگران سراسر جهان می باشد که دارای جاذبه های تاریخی با معماری های با شکوه می باشد و در کنار این ها دارای مراکز خرید مدرن و متنوعی می باشد که می توانید هر روز خود به چند تا از این مراکز خرید سر بزنید و سوغاتی های متنوع زیادی را خریداری نمایید ، بهتر است قبل از سفر به هر جایی که مد نظر دارید از قبل با آن آشنا و برای آن برنامه ریزی کنید تا در طول سفر وقتتون اتلاف نشود ، در این قسمت با یکی دیگر از مراکز خرید مسکو به نام مرکز خرید آتریوم آشنا خواهید شد.
مرکز خرید آتریوم رو به روی ایستگاه کراسک واقع شده است که به راحتی و به وسیله ی مترو می توانید خودتان را به این مرکز خرید بزرگ برسانید.در این مرکز خرید می توانید انواع پوشاک با برند های مختلف ، عطر ، انواع سوغاتی های روسیه را خریداری نمایید.
مرکز خرید آتریوم با مساحت 103000 متر مربع دارای تعداد زیادی مغازه ، سینما ، مکان بازی کودکان ، رستوران و کافی شاپ می باشد ، کافی شاپ این مرکز خرید هر شب موسیقی و کنسرت موسیقی زنده سنتی و پاپ اجرا می کند که می توانید پس از خرید طولانی به این کافی شاپ بروید و با میل کردن قهوه و شنیدن گوشنواز موسیقی خستگی خود را در کنید.
مرکز خرید آتریوم با معماری با شکوه و طراحی منحصر به فردی که دارد از ویژه گی های  خوب این مرکز خرید می باشد که بزرگی و عظمت آن زیبایی خاصی به فضا بخشیده است به خصوص سقف گنبدی و شیشه ای که نور طبیعی بیرون را به داخل پاساژ می بخشد که در نوع خود بسیار استثنایی می باشد.
در این رستوران می توانید یک روز فوق العاده را برای خودتان بسازید ، به سینما بروید ، کودکان خودتان را به مکان بازی ببرید ، مغازه گردی و خرید کنید و در نهایت به رستوران و کافی شاپ این مرکز خرید زیبا بروید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز مرکز خرید آتریوم
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
نوشین 26 شهریور 97
0
مرکز خرید آتریوم جز مرکز خرید های گرون روسیه محسوب می شود افراد کمی ازش خرید می کنند
فاطی 26 شهریور 97
3
مرکز خرید آتریوم جز مرکز خرید های گرون روسیه محسوب می شود افراد کمی ازش خرید می کنند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.