امتیاز 5 از 5 | از بین 112 امتیاز دهنده به مرکز خرید دیلی هت

مرکز خرید دیلی هت

کشور هند سرزمین هفتاد و دو ملت ، سرزمینی که جای جای آن پر از اعتقادات و باور های مختلف می باشد ، به همین دلیل است که گردشگران زیادی سالانه به خصوص ایرانیان به محبوب ترین مقصد توریستی تبدیل گردیده است.
سفر به هند و بدون خرید سوغاتی های مختلف کاملا سفری ناقص می باشد به همین دلیل در این مطلب  قصد داریم برای مسافران تور هند یکی از پر طرفدار ترین مرکز خرید هند به نام ، مرکز خرید دیلی هت معرفی کنیم تا در طول سفر خود بتوانند سوغاتی های خود را از جایی خوب بخرند.
مراکز خرید در هند از نظر اجناس و ظاهر آن با یکدیگر متفاوت است . از مرکز خرید در دهلی نو می توان به مرکز خرید دیلی هت اشاره کرد که از نظر خرید و تجاری ریشه در پیشینه تاریخی دارد.
اجناس و سوغاتی هایی که در مرکز خرید دیلی هت به فروش می رسد شامل روسری های محلی و رنگارنگ هندی ، انواع و اقسام زیر انداز ، لباس های محلی نقره ای و ابریشمی و همچنین انواع سنگ های با ارزش به فروش می رسد که قیمت ها و کیفیت های متفاوتی دارند به همین دلیل در هنگام خرید خیلی به این نکات توجه داشته باشید.
این مرکز خرید مانند دیگر بازار های هند می باشد که در تمامی روز های هفته از ساعت 10 صبح تا 11 شب باز و آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشند ، در این مرکز خرید می توانید انواع لباس های هندی ، روسری های هندی و دیگر سوغات های هند را برای دوستانتان با قیمت های مناسب خریداری نمایید.
از دیگر مرکز خرید که بسیار نزدیک به دیلی هت می باشد می توان به مرکز خرید سدر اشاره کرد که می توانید انواع و اقسام سوغاتی های هندی را در این مرکز خرید پیدا کنید و با قیمت های متوسط تهیه نمایید.
درج نظر