امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرکز خرید وان اوتاما

مرکز خرید وان اوتاما

در کوالالامپور مراکز خرید بسیاری هستند که مورد توجه گردشگران قرار می گیرند. همچنین مراکز خرید را می توان یکی از اماکن مهم تفریحی تلقی کرد. مرکز خرید وان اوتاما مجلل ترین مرکز خرید کشور مالزی و مهم تر از همه هشتمین مرکز خرید جهان از نظر مساحت می باشد. این مرکز خرید با مساحتی حدود 5 میلیون فوت مربع در منطقه بندر اوتاما و در محدوده کوالالامپور قرار دارد. این مرکز خرید 650 فروشگاه را در خود جای داده است. همچنین دارای رستوران ها، کافه ها، شهربازی و سینما نیز است. امکانات تفریحی این مرکز خرید به اینجا ختم نمی شود و در ادامه بیشتر به آنها می پردازیم.


این مرکز خرید از دو بخش قدیمی و جدید تشکیل شده است که بخش قدیمی آن دوباره باز سازی شده و آن را به روز کرده اند. در بخش قدیمی فروشگاه های بسیاری وجود دارد همچنین رستوران ها و کافه های بی نظیری در آن افتتاح شده اند. اما بخش جدید آن مرکز خریدی فوق العاده و استثنایی را به وجود آورده است. در این مرکز خرید برندهای بسیاری وجود دارد که می توان به برندهای: آدیداس، سی کی بای کلوین کلاین، کوچ، ساسا، نایکی، بادی شاپ و غیره اشاره کرد. فروشگاه پاپکورن گارتس اولین برند خود را در این مرکز خرید افتتاح کرده است.در طبقه اول می توان انوع رستوران ها، کافه ها و فست فودها را مشاهده کرد که با هر نوع ذاعقه ای می شود آنها را انتخاب کرد.


در طبقات سوم و چهارم 13 پرده سینما گلدن اسکرین، بزرگ ترین قطار وحشت کوالالامپور، شهربازی مهیج، سالن 36 خطی بولینگ یوبول قرار دارند که بسیار مورد استقبال قرار می گیرند. همچنین در مرکز خرید وان اوتاما سالن های فوتسال، بستکبال و استخر وجود دارد. در پشت بام این مرکز خرید باغی به وسعت 30 هزار فوت مربع قرار دارد که 500 نوع گیاهی درون خود جای داده است. اطراف این مرکز خرید را فضای سبز بسیار زیبا و رستوران های دیگر فراگرفته اند. این مرکز خرید روزانه میزبان تعداد بی شماری گردشگران و بازدید کنندگان می باشد. گردشگران تور مالزی توجه داشته باشید که برای گذراندن یک روز خاطره انگیز و بی نظیر مرکز خرید وان اوتاما می تواند یک انتخاب عالی باشد.

نظرات مردم درباره مرکز خرید وان اوتاما

دانیال 26 شهریور 97
2
مرکز خرید وان اوتاما اجناس فوق العاده خوبی داره به خصوص اگر می خواهید سوغاتی بخرید
درج نظر