رستوران این د شادو آومتخی

📅 بروزرسانی : ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ⏱ مطالعه : 3 دقیقه بازدید : 625
ساعت کار
آدرس

رستوران این د شادو آومتخی
عکس رستوران این د شادو آومتخی
تصویر داخل رستوران این د شادو آومتخی
منوی رستوران این د شادو آومتخی
آدرس رستوران این د شادو آومتخی
رستوران In the Shadow of Metekhi

رستوران این د شادو آومتخی یکی از بهترین رستوران‌های اصیل گرجستان است که غذاهای محلی این منطقه را نیز طبخ می‌کند. مجسمه شوتا کاولاشویلی که یکی از جاذبه‌های تفلیس است در نزدیکی این رستوران قرار دارد. منو رستوران شادو از غذاهای گرجستانی و نوشیدنی‌هایی همچون قهوه، خاچاپوری و آب‌میوه تشکیل ‌شده است. این رستوران دو وعده غذایی با سبک آشپزی اصیل گرجی همراه با خدماتی مانند وای‌فای رایگان و پارکینگ را برای میهمانان خود در نظر می‌گیرد. امتیاز رستوران این د شادو در سایت تریپ ادوایزر 4.5 است.

بهترین رستوران های تفلیس - آشنایی با بهترین رستوران‌های پایتخت گرجستان مخصوص گردشگران

ساعت کار رستوران این د شادو آومتخی

رستوران  In the Shadow of Metekhi از ساعت 12 تا 1 بامداد از میهمانان پذیرایی می‌کند. این رستوران ظرفیت بالای 170 صندلی را دارد و با رقص و آهنگ گرجستانی تفریح مناسبی را ایجاد کرده است. هتل تفلیس، هتل لیانی و هتل لایک از بهترین هتل‌های اطراف رستوران شادو هستند. همچنان که در این رستوران از مزه‌ غذاهای اصیل گرجستان لذت می‌برید، می‌توانید به پارک نزدیک به این مکان نیز سری بزنید و از تفریحات آن استفاده کنید.

سفر به کشوری اروپایی و در عین حال ارزان با سواحل و بنادر زیبا و جذاب!

آدرس رستوران این د شادو آومتخی

 گرجستان، تفلیس، بلوار تیسام بولی، خیابان 29 کتبان

گزارش مشکل

سوالات متداول رستوران این د شادو آومتخی

 گرجستان، تفلیس، بلوار تیسام بولی، خیابان 29 کتبان

رستوران  In the Shadow of Metekhi از ساعت 12 تا 1 بامداد از میهمانان پذیرایی می‌کند. این رستوران ظرفیت بالای 170 صندلی را دارد و با رقص و آهنگ گرجستانی تفریح مناسبی را ایجاد کرده است.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/restaurants-full-Information/13136--%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AF-%D8%B4%D8%A7%D8%AF%D9%88-%D8%A2%D9%88%D9%85%D8%AA%D8%AE%DB%8C

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به رستوران این د شادو آومتخی