رستوران این د شادو آومتخی

تفلیس پایتخت کشور گرجستان و یکی از شهر های زیبا این کشور می باشد. از آن جا که شهر تفلیس در نزدیکی کشور ما قرار دارد شباهت فرهنگی زیادی به کشور ما دارد، بنابراین یکی از رستوران های شاد و موزیکالی که میتوان نام برد رستوران این د شادو آومتخی است.
این رستوران در شهر تفلیس گرجستان می باشد که در بخش قدیمی شهر واقع شده است. رستوران این د شادو آومتخی دارای محیطی دنج و گرم و صمیمی است که دارای غذاهای محلی لذیذ می باشد، گردشگران تور تفلیس می توانند از موزیک ها،  رقص ها و پوشش های محلی گرجستان در این رستوران لذت ببرند. در صورت درخواست میهمان ها نان تازه در این رستوران طبخ می شود. تمام دیوار های این رستوران را تابلو هایی دیوار کوب فراگرفته که هر کدام از این تابلوهای زیبا نماد اتفاق خاص تاریخی است. این رستوران دارای یک چشم انداز طبیعی به شهر تفلیس است که قسمت بیرونی این رستوران میز و صندلی هایی چیده شده که مقابل آن شهر تفلیس است. گردشگران تور تفلیس  با دیدن منظره شهر از این بالکن آرامشی که در شب حکم فرما است قابل مشاهده است.اکثر غذا های کشورهای مختلف در این رستوران یافت می شود، از جمله غذا های محلی خاص شهر تفلیس را می توان در این رستوران میل کرد، یکی از بهترین غذا و میان وعده های غذاهای گرجی خاچاپوری است.خاچاپوری به عنوان نماد فرهنگی گرجستان و از محبوب ترین غذا های گرجی بشمار میرود که پنیر را وسط خمیر گذاشته و می پزند، خارچویه با خارچاپوری متفاوت است. خارچویه غذایی همانند سوپ است که در فصل زمستان طرفداران زیادی دارد، این دو غذا پر طرفدار ترین غذای این رستوران است.
این رستوران دارای صدو هشتاد صندلی است و ساعت کاری این رستوران از ساعت 12 ظهر تا 1 شب می باشد.
آدرس این رستوران در گرجستان، تفلیس، بلوار تیسام بولی، خیابان بیست و نهم کتبان می باشد.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به رستوران این د شادو آومتخی
گالری تصاویر ویدئو ها

نظرات کاربران

شهاب 8 آذر 96
1
این رستوران غذای ایرانی نداره
ساحل 8 آذر 96
4
من به این رستوران رفتم خیلی فضای خوبی داره مخصوصا تو بالکنش غذا خوردن خیلی مزه میده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.