امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین رستوران های تفلیس

بهترین رستوران های تفلیس

تفلیس یکی از شهر های توریستی کشور گرجستان می باشد و سالانه گردشگران زیادی از ‏اقسی نقاط جهان به این کشور سفر می کنند. ما در این مقاله قصد داریم بهترین ‏رستوران های تفلیس را معرفی کنیم.
رستوران جی وینو ‏g.vino‏ 
این رستوران یکی از بهترین رستوران های تفلیس است که در مرکز شهر واقع شده است ‏معماری داخل این رستوران به سبک رستوران های فرانسه، ایتالیا و اسپانیا می باشد، ‏انواع غذا های گرجی و گیاهی در منوی این رستوران به چشم میخورد. 
این رستوران با دارا بودن غذای با کیفیت، پرسنل مؤدب و حرفه ای و همچنین فضای ‏زیبا توانسته رضایت مشتریان خود را تا حد زیادی جلب کند و در لیست رستوران های ‏برتر سایت تریپ ادوایزر قرار بگیرد. 
همچنین لازم به ذکر است مصرف دخانیات در رستوران جی وینو ممنوع است. 
رستوران این د شادو آومتخی ‏in the shadow ofmetekhi‏: 
این رستوران لوکس و زیبا در بخش قدیمی شهر تفلیس واقع شده است. محیط این ‏رستوران بسیار زیبا و دنج می باشد و حس آرامش را به مشتریان خود القا می کند همچنین ‏از بالکن آن می توانید نمای بی نظیری از شهر تفلیس را مشاهده کنید. منوی رستوران د ‏شادو آومتخی شامل انواع غذا های لذیذ گرجی و برخی از غذا های بین المللی می باشد ‏که گردشگران تور تفلیس می توانند با توجه به سلیقه خود هر یک از آن ها را سفارش ‏دهند. به طور کلی این رستوران با سرو غذا های لذیذ و با کیفیت همچنین دارا بودن ‏فضای آرام و پرسنل حرفه ای می تواند انتخاب خوبی برای گردشگران تور تفلیس باشد. 
رستوران ماچاخلا ‏machakhela‏: 
این رستوران یکی از بهترین رستوران های تفلیس محسوب می شود که در منوی آن ‏انواع غذا های محلی گرجستان و بعضی از غذا های بین المللی به چشم می خورد. ‏همچنین فضای رستوران بسیار جذاب و صمیمی می باشد. البته لازم به ذکر است که ‏رستوران های ماچاخلا زنجیره ای هستند و بهترین آن ها از نظر اهالی تفلیس همچنین ‏گردشگران تور گرجستان شعبه دوم این رستوران است که در خیابان کوستاوا تفلیس قرار ‏دارد.  
رستوران تاغلائورا ‏taglaura restaurant‏: 
تاغلائورا هم یکی از بهترین رستوران های تفلیس است. فضای این رستوران کاملا سنتی و ‏مطابق فرهنگ گرجی است به همین دلیل در میان مردم گرجستان از محبوبیت بالایی ‏برخوردار است لازم به ذکر در این رستوران انواع غذای های گرجی و محلی سرو می شود. 
اگر قصد سفر با تور گرجستان را دارید خوب است بدانید رستوران تاغلائورا شعبه های ‏زیادی در سراسر کشور گرجستان دارد. 
رستوران فیمس ‏famous‏: 
رستوران فیمس در بخش قدیمی شهر تفلیس قرار دارد و انواع غذا های گرجی و بین ‏المللی در منوی آن به چشم می خورد. کیفیت بالای غذا های رستوران همچنین رفتار ‏حرفه ای و دوستانه کارکنان این رستوران باعث شده تا فیمس در لیست بهترین رستوران ‏های شهر تفلیس قرار بگیرد.‏
درج نظر