بهترین رستوران های تفلیس

رستوران جی وینو ‏g.vino‏ 
این رستوران یکی از بهترین رستوران های تفلیس است که در مرکز شهر واقع شده است ‏معماری داخل این رستوران به سبک رستوران های فرانسه، ایتالیا و اسپانیا می باشد، ‏انواع غذا های گرجی و گیاهی در منوی این رستوران به چشم میخورد. 
این رستوران با دارا بودن غذای با کیفیت، پرسنل مؤدب و حرفه ای و همچنین فضای ‏زیبا توانسته رضایت مشتریان خود را تا حد زیادی جلب کند و در لیست رستوران های ‏برتر سایت تریپ ادوایزر قرار بگیرد. 
همچنین لازم به ذکر است مصرف دخانیات در رستوران جی وینو ممنوع است. 
رستوران این د شادو آومتخی ‏in the shadow ofmetekhi‏: 
این رستوران لوکس و زیبا در بخش قدیمی شهر تفلیس واقع شده است. محیط این ‏رستوران بسیار زیبا و دنج می باشد و حس آرامش را به مشتریان خود القا می کند همچنین ‏از بالکن آن می توانید نمای بی نظیری از شهر تفلیس را مشاهده کنید. منوی رستوران د ‏شادو آومتخی شامل انواع غذا های لذیذ گرجی و برخی از غذا های بین المللی می باشد ‏که گردشگران تور تفلیس می توانند با توجه به سلیقه خود هر یک از آن ها را سفارش ‏دهند. به طور کلی این رستوران با سرو غذا های لذیذ و با کیفیت همچنین دارا بودن ‏فضای آرام و پرسنل حرفه ای می تواند انتخاب خوبی برای گردشگران تور تفلیس باشد. 
رستوران ماچاخلا ‏machakhela‏: 
این رستوران یکی از بهترین رستوران های تفلیس محسوب می شود که در منوی آن ‏انواع غذا های محلی گرجستان و بعضی از غذا های بین المللی به چشم می خورد. ‏همچنین فضای رستوران بسیار جذاب و صمیمی می باشد. البته لازم به ذکر است که ‏رستوران های ماچاخلا زنجیره ای هستند و بهترین آن ها از نظر اهالی تفلیس همچنین ‏گردشگران تور گرجستان شعبه دوم این رستوران است که در خیابان کوستاوا تفلیس قرار ‏دارد.  
رستوران تاغلائورا ‏taglaura restaurant‏: 
تاغلائورا هم یکی از بهترین رستوران های تفلیس است. فضای این رستوران کاملا سنتی و ‏مطابق فرهنگ گرجی است به همین دلیل در میان مردم گرجستان از محبوبیت بالایی ‏برخوردار است لازم به ذکر در این رستوران انواع غذای های گرجی و محلی سرو می شود. 
اگر قصد سفر با تور گرجستان را دارید خوب است بدانید رستوران تاغلائورا شعبه های ‏زیادی در سراسر کشور گرجستان دارد. 
رستوران فیمس ‏famous‏: 
رستوران فیمس در بخش قدیمی شهر تفلیس قرار دارد و انواع غذا های گرجی و بین ‏المللی در منوی آن به چشم می خورد. کیفیت بالای غذا های رستوران همچنین رفتار ‏حرفه ای و دوستانه کارکنان این رستوران باعث شده تا فیمس در لیست بهترین رستوران ‏های شهر تفلیس قرار بگیرد.‏

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین رستوران های تفلیس
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه

تور گرجستان 11 بهمن 98
4 شب
تابان
مهلا گشت آسمان
11 بهمن - 15 بهمن

تور تفلیس بهمن 98
3 شب
قشم ایر
سفر آرا گیتی
13 بهمن - 20 بهمن

تور تفلیس 12 بهمن 98
3 شب
قشم ایر
کاخ سپید ملل
12 بهمن - 15 بهمن

تور تفلیس 17 و 18 بهمن 98
4 شب
قشم ایر
آرشین پرواز
17 بهمن - 22 بهمن

تور تفلیس 15 و 16 بهمن 98
3 شب
تابان
آرشین پرواز
15 بهمن - 19 بهمن

تور تفلیس 11 بهمن 98
5 شب
قشم ایر
مهریار پرواز
11 بهمن - 16 بهمن

تور تفلیس ویژه نوروز 99
5 شب
قشم ایر
اسطوره بیستون
26 اسفند - 2 فروردین

تور تفلیس 11 بهمن 98
5 شب
قشم ایر
کاخ سپید ملل
11 بهمن - 16 بهمن

تور تفلیس 11 بهمن 98
4 شب
تابان
گردشگر زمان
11 بهمن - 15 بهمن

تور تفلیس 11 و 12 و 13 بهمن 98
4 شب
قشم ایر
کاخ سپید ملل
11 بهمن - 17 بهمن