معبدی که توسط دریا بلعیده شده

در سر تا سر جهان مکان های گوناگونی وجود دارد که با ویژه گی های منحصر به فرد خود آن را به مکانی دیدنی و خاص تبدیل کرده است یکی از این موارد معبدی که توسط دریا بلعیده شده می باشد.در ادامه ی مقاله کاربران مشتاق را بیش تر با معبدی که توسط دریا بلعیده شده آشنا خواهیم کرد تا هوش از سرشان بپرد.
 
این معبد خاص درست در قسمت شمال غربی جزایر تور بالی روی صخره ای در دریای بالی جای خوش کرده که به آن معبد هندوی تاناه لوط نیز می گویند که توسط مار های دریایی محافظت می شود.
معبد تاناه لوط در واقع یکی از هفت معبد اقیانوسی بالی به شمار می رود که پناهگاه معنوی در برابر جریان های اقیانوسی می باشد.حرمی که در این معبد وجود دارد توسط مار های بزرگ و کوچک محاصره گردیده است.
این معبد در قرن 16 به دستور مردی به نام Dang hyang nirartha بنا گردید.این بنا به همراه شش معبد دیگر که در کنار سواحل بالی وجود دارند یکی بعد از دیگری به ارواح دریا و خدایان احترام می گذارند.
 
 
گردشگران تور بالی می توانند زمانی که جزر و مد پایین می آید به معبد نزدیک شوند و از خلوتگاه بیرونی بازدید نمایند توجه کنید حریم داخلی معبد برای بازدیدکنندگان به غیر از مردم بومی ممنوع می باشد.افراد ماجراجو می توانند سری به لانه مار های آبی که بر اثر ضربات آب به وجود آمده بزنند و آن ها را از نزدیک ببینند.همچنین در این ساحل غاری وجود دارد که یک حفره داخل آن به وجود آمده که مار بزرگ مقدس در آن زندگی می کنند.
 
 
گردشگران عزیز که برای بازدید از معبد تاناه لوط می روید اگر زمان کافی در اختیار دارید به هیچ عنوان بازدید از شالیزار هایی که در امتداد معابد وجود دارند رو از دست ندهید.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما