Lahzeakhar.com

تور اندونزی

امتیاز 5 از 5 | از 2193
ارزانترین گرانترین به‌روزترین نزدیکترین تاریخ مرتب سازی بر اساس :
تور ترکیبی بالی سنگاپور ویژه نوروز ۱۴۰۲
۹
Qatar Airways - Qatar Airways
۲۷ اسفند - ۱۸ فروردین
سحر سفر
۴۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان + ۱,۳۰۰ دلار + نرخ پرواز
مشاهده تور

در ادامه صفحه تور اندونزی می توانید لیستی از به روز ترین تورهای اندونزی آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


اندونزی کشوری است در آسیای جنوب شرقی و اقیانوسیه که از تعداد حدود 17000 جزیره و 33 استان تشکیل شده است. پایتخت این کشور جاکارتا بوده که تعداد زیادی از گردشگران تور اندونزی این شهر را هدف سفر خود قرار می دهند. نام اندونزی از کلمه لاتین ایندوس و کلمه یونانی نسوس به معنای جزیره بر گرفته شده است. نام امروزی آن به زمان استقلال این کشور برمی گردد. از آن جا که تور اندونزی یکی از تورهای محبوب بین جهانگردان است، با لحظه آخر همراه باشید تا شما را بیشتر با این کشور آشنا کنیم تا سفر خوبی را با تور اندونزی تجربه کنید.
این مجمع الجزایر جمعیتی بالغ بر 240 میلیون نفر دارد و از این نظر جزء 4 کشور پرجمعیت جهان محسوب می شود. زبان رایج این کشور، زبان اندونزیایی و واحد پول آن روپیه می باشد. دین اکثریت مردم اندونزی، دین اسلام است. مردم این کشور را قوم های مختلفی تشکیل می دهند که قوم جاوه ای با حدود چهل درصد و قوم سوندانی با حدود 15 درصد، اقوام مهم اندونزی هستند. امور سیاسی ومهم این کشور اغلب به دست قوم جاوه ای اداره می شود. یکی از دلایل جذب توریست های تور اندونزی به این کشور، وجود منابع طبیعی و جنگل های آن است. با وجود این که کشور اندونزی از نظر منابع طبیعی بسیار توانگر است اما همچنان تعداد زیادی از مردم آن فقیر هستند.
کشور اندونزی را می توان بزرگ ترین مجمع الجزایر دنیا به حساب آورد که مابین 2 خشکی استرالیا و جنوب شرق آسیا قرار دارد. ظرفیت آب های کشور اندونزی 3 برابر خشکی های آن است. بندرهای مهم این کشور عبارت اند از: ریو، بندر ساحلی بلاوان، جاکارتا سنگارنگ و بندر ساحلی بیتونگ و .... مساحت کلی کشور اندونزی بالغ بر 2 میلیون کیلومتر مربع است که این کشور را بین 15 کشور بزرگ دنیا قرار داره است. این کشور که از تعداد بی شماری جزیره بزرگ و کوچک تشکیل شده است، در اقیانوس کبیر واقع شده است و گردشگران تور اندونزی بسیار راغب به بازدید این جزایر هستند. این مجمع الجزایر با کشورهای پاپوا و مالزی دارای مرز مشترک است. قابل توجه گردشگران تور اندونزی آب و هوا این کشور، استوایی و گرم و مرطوب بوده و تغییرات دمایی در آن بسیار کم پیش می آید. این کشور 2 فصل گرم و بارانی دارد.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است