برج بین المللی تهران

📅 بروزرسانی : ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ بازدید : 811
برج بین المللی تهران یکی از بلند ترین برج های مسکونی ایران با ارتفاع 162 متر می باشد که در قسمت حکیم غرب ، کردستان و خیابان شیخ بهایی و در قسمت شمالی امیر آباد با نمایی بتنی ساخته شده است و به یکی از نماد های تهران در آمده است.این برج به صورت سه بال که بال c به سمت غرب ، بال B به سمت شرق و بال A به سمت شمال می باشد که هر کدام آن یه صورت مجزا طراحی و ساخته شده است.زیر بنای این برج 220.000 متر مربع با  572 واحد شامل : 172 آپارتمان دو خوابه ، 313 آپارتمان سه خوابه ، 16 آپارتمان چهار خوابه ، 11 آپارتمان تریپلکس در پنت هاوس ، 43 آپارتمان سوئیت ، 17 واحد ساختمان اداری در طبقه همکف و 1000 پارکینگ سرپوشیده ساخته و هزینه اجاره و خرید در این برج بالا می باشد و افراد خاصی در آن ساکن هستند.طراحی و انتخاب سازه این برج از قطعات الحاقی در برابر زلزله بر حسب جدید ترین و معتبر ترین دانش های روز محاسبه و ساخته شده است به صورتی که در برابر زلزله ده ریشتری بسیار مقاوم می باشد و می توان گفت مقاوم ترین برج در ایران به شمار می رود. گردشگران تور تهران باید بدانند که این برج را در بازدید از برج میلاد می توان تماشا کرد.
 
 
برج تهران
 
 
در ساخت این برج  بهترین مواد و مصالح از نظر زیبایی و مقاومتی استفاده و انتخاب گردیده است و همچنین برج دارای سیستم هوشمند که شامل : مدیریت انرژی مصرفی ، شبکه کامپیوتری داخل ساختمان ، کنترل دوربین های مدار بسته تحت شبکه ، مدیریت انرژی مصرفی ، سیستم آنتن مرکزی تلویزیون ، سیستم اطفای حریق و آسانسور می باشد.
این برج علاوه بر اینکه بلندترین برج می باشد امکاناتی از قبیل امکانات ورزشی و رفاهی کامل به صورت یک مجموعه ورزشی یکپارچه می باشد و تنها برجی که در تهران دارای 2 زمین تنیس می باشد. ویژه گی کلی برج بین المللی تهران که این برج را شاخص کرده است شامل :
1. مرتفع ترین و عظیم ترین برج  مسکونی ایران با ارتفاع 162 متر و زیر بنای 220.000 متر مربع
2. استفاده از بهترین و مرغوب ترین مصالح با استاندارد های بین المللی
3. چشم انداز وسیع به سه سمت شمال ، غرب و شرق
4. نور گیری بسیار مناسب برای هر واحد آپارتمان
5. سایت زیبا و محوطه سازی سبز 
6. ساخته شدن در بهترین قسمت تهران و دسترسی آسان به تمام نقاط تهران
7. مقاوم ترین ساختمان در برابر زلزله تا 10 ریشتر
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره برج بین المللی تهران

مهدی مرداد 1400
18 نفر پسندیدند
این که میگن سازه در برابر زلزله 10 ریشتر مقاومه کاملا غلطه. نیرو و قدرت تخریب زلزله به عوامل مختلفی بستگی داره مثل زمان فرکانس عمق فاصله و . . . مثلا زلزله بم 6.5 ریشتر بود خیلی خسارت داشت درحالی که زلزله مورموری ایلام بالای 7 ریشتر بود ولی خسارتش کمتر بود.
فرید اسدی دی 1398
22 نفر پسندیدند
چقد این برج خفن و باحاله، من این برج رو چندین بار دیده بودم اما نمیدونستم که یه برج مسکونیه، وقتی به برج میلاد رفتم روس یکوی دید باز برج میلاد خانمی که داشت جاذبه های اطراف برج میلاد رو معرفی می کرد این برج رو هم نشون داد و گفت که این بزرگ ترین برج مسکونیه ایرانه و من اونروز متوجه این شدم

lahzeakhar.com/news/2930-%D8%A8%D8%B1%D8%AC-%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%84%D9%84%DB%8C-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86

امتیاز 5 از 5 | از بین 102 کاربران به برج بین المللی تهران