مخفی ترین جزایر پوکت
جزیره جوم: این جزیره یکی از مخفی ترین جزایر پوکت بوده که دارای خانه های درختی بسیاری می باشد. جزیره جوم برای گردشگران تور پوکت که علاقمند به طبیعتT بسیار مناسب است. در جزیره جوم تفریحات بسیاری مانند ورزش های آبی وجود دارد.جزیره کرادان: یکی دیگر از مخفی ترین جزایر پوکت، جزیره کرادان است. سواحل بسیار زیبای این جزیره باعث محبوبیت آن در بین گردشگران تور تایلند شده است. به طور کلی این جزیره خلوت بوده و مکان مناسبی برای استراحت محسوب می شود. از جاذبه های گردشگری این جزیره می توان به پارک ملی هان چائو مای اشاره کرد، همچنین در این جزیره سالانه چندین فستیوال برگزار می شود.جزیره لیپه: این جزیره در نزدیکی مرز مالزی قرار گرفته است، آب و هوای بسیار مناسب این جزیره باعث محبوبیت آن شده است. در آب های اطراف جزیره لیپه ماهی های بسیاری زندگی می کنند. از تفریحات موجود در آن می توان به غواصی اشاره کرد.جزیره فایام: جزیره چانگ یکی دیگر از مخفی ترین جزایر پوکت محسوب می شود. گردشگران تور پوکت جالب است بدانند که حتی برخی از مردم محلی پوکت نیز از وجود این جزیره اطلاعی ندارند. در این جزیره به ندرت خودرو وجود دارد، مردم محلی آن برای تردد در سطح جزیره از موتور و دوچرخه استفاده می کنند. فصل بهار یکی از بهترین زمان ها برای بازدید از این جزیره محسوب می شود.


امتیاز 5 از 5 | از بین 103 دهنده به امتیاز مخفی ترین جزایر پوکت
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
رادان 29 آبان 97
4
من اگر تک تک مخفی ترین جزایر پوکت برم دیگه بیرون نمیام همان جا می مونم بهشته خدایی
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.