مخفی ترین جزایر پوکت

شهر پوکت واقع در کشور تایلند، یکی مقاصد گردشگری محبوب در این کشور می باشد. سالانه افراد بسیاری از سر تا سر جهان برای تفریح و بازدید از جاذبه های گردشگری این شهر، تور پوکت را در برنامه سفر خود قرار می دهند. شهر پوکت دارای جزایر بسیاری در اطراف خود می باشد، برخی از این جزایر دور افتاده و مخفی هستند. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با مخفی ترین جزایر پوکت در اختیار شما قرار دهیم.
 
 
جزایر پوکت
 

جزیره جوم

این جزیره یکی از مخفی ترین جزایر پوکت بوده که دارای خانه های درختی بسیاری می باشد. جزیره جوم برای گردشگران تور پوکت که علاقمند به طبیعت، بسیار مناسب است. در جزیره جوم تفریحات بسیاری مانند ورزش های آبی وجود دارد.
 
 
جزایر مخفی پوکت
 

جزیره کرادان

یکی دیگر از مخفی ترین جزایر پوکت، جزیره کرادان است. سواحل بسیار زیبای این جزیره باعث محبوبیت آن در بین گردشگران تور تایلند شده است. به طور کلی این جزیره خلوت بوده و مکان مناسبی برای استراحت محسوب می شود. از جاذبه های گردشگری این جزیره می توان به پارک ملی هان چائو مای اشاره کرد، همچنین در این جزیره سالانه چندین فستیوال برگزار می شود.
 
 
مخفی ترین جزایر پوکت
 

جزیره لیپه

این جزیره در نزدیکی مرز مالزی قرار گرفته است، آب و هوای بسیار مناسب این جزیره باعث محبوبیت آن شده است. در آب های اطراف جزیره لیپه ماهی های بسیاری زندگی می کنند. از تفریحات موجود در آن می توان به غواصی اشاره کرد.
 
 
جزایر پوکت
 

جزیره فایام

جزیره فایام  یکی دیگر از مخفی ترین جزایر پوکت محسوب می شود. گردشگران تور پوکت جالب است بدانند که حتی برخی از مردم محلی پوکت نیز از وجود این جزیره اطلاعی ندارند. در این جزیره به ندرت خودرو وجود دارد، مردم محلی آن برای تردد در سطح جزیره از موتور و دوچرخه استفاده می کنند. فصل بهار یکی از بهترین زمان ها برای بازدید از این جزیره محسوب می شود.
 
 
جزیره مخفی پوکت
 
 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره مخفی ترین جزایر پوکت

حمیده سلطانی 9 دی 98
0
سلام محتوای خوبی بود اما کاش بیشتر راجع به جزایر تویضیح میدادین و اطلاعات مفیدتری مینوشتین، با خوندن این محتوا فقط میشه فهمید که پوکت چندتا جزیره مخفی داره اما نمیشه فهمید که چه اقامتگاه هایی داره یا چه امکاناتی داره، کلن اطلاعاتی که به درد یه مسافر که قصد رفتن به این جزایر رو داشته باشه داخلش گنجونده بشه، اما راهنمایی خیلی خوبی بود واسه کسایی که می خوان به پوکت یا تایلند سفر کنند
رادان 29 آبان 97
4
من اگر تک تک مخفی ترین جزایر پوکت برم دیگه بیرون نمیام همان جا می مونم بهشته خدایی
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما