وحشت آورترین غار جهان

در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم شما را با وحشت آورترین غار جهان که غار شیطان سیاه نیز نامیده می شود، آشنا سازیم. در سرزمین سیبری و در جمهوری خاکاسی کوهی به نام "کوه کاشکولاک" وجود دارد که وحشت آورترین غار جهان را در دل خود جای داده است.
 
 
این غار ترسناک در حدود 800 متر طول دارد. تاکنون تعداد بسیار زیادی از محققان و توریست هایی که با تور روسیه به این منطقه سفر کرده اند، به درون غار رفته اند ولی تعداد محدودی از آن ها سالم بیرون آمده اند. این قضایا سبب شده تا حتی شجاع ترین افراد هم از رفتن به داخل این غار شیطانی منصرف شوند. اهالی منطقه معتقدند که جادوگر بزرگ "شادمان" در این غار حضور دارد و افراد وارد شده را منقلب می کند.
در سال 1960 میلادی تعداد 20 دانشجو قصد کردند که به داخل غار شیطان سیاه بروند، آن ها وارد غار شدند و پس از گذشت زمانی تنها 2 دختر بیرون آمدند که بعد از مدتی به دلایل مشکوکی آن ها هم جان سپردند. این پدیده چندین بار دیگر هم برای گردشگران و محققانی که به قصد کشف اسرار موجود در غار وارد آن شده بودند نیز پیش آمده است و به همین دلیل اهالی محل تا حد امکان از ورود گردشگران روسیه به داخل غار سیاه شیطان جلوگیری به عمل می آورند. در سال 1985 یکی از دانشمندان برای پی بردن به وقایع عجیبی که مردم نقل می کنند، وارد وحشت آورترین غار جهان شد، او در ابتدا هیچ پدیده عجیب و رعب آوری مشاهده نکرد، درست زمانی که قصد داشت تغییر مسیر دهد و به سمت بیرون بیاید، یک پیرمردی با ظاهر غیرمعمول دید که او را به سوی خود فرا می خواند، دانشمند در این هنگام دعایی موثر را با خود زمزمه کرد و پیرمرد ناگهان ناپدید شد. 
 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره وحشت آورترین غار جهان

رضا سهیلی 14 دی 98
0
چقدر جالبه این غار یه نکته خیلی باحالی که داره دل و جرعت کساییه که میرن تو این غار با وجود اینکه میدونن نفرات قبلی که رفتن زنده برنگشتن به نظرم این غار نورد ها بیشتر کنجکاون که بدونن چجوری اون آدم های قبلی مردن حالا یا میفهمن یا یه گروه جدید میرن و این قضیه رو کشف میکنن . تو این حجم از تکلونوژی امروزه به نظرم راحت میشه با یه ربات این قضیه رو فهمید و نیاز نیست که حتما کسی جونشونو از دست بدن
یلدا 30 آبان 97
6
کی جرات داره وحشت آورترین غار جهان رو بره از نزدیک ببینه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما