بهترین شهربازی آسیا


بهترین شهربازی آسیا در بخش جنوب شرقی آسیا و کشور سنگاپور واقع شده و یونیورسال استودیو نام دارد. بهترین شهربازی آسیا در سال 2010 در زمینی به مساحت حدود 20 هکتار احداث شد و در آن تقریبا 22 وسیله بازی هیجان انگیز تعبیه شد که گردشگران را سر وجد می آورد. بازی های این مجموعه طبق استانداردهای جهانی ساخته شده و جای هیچ گونه نگرانی برای گردشگران تور مالزی وجود ندارد. این شهربازی دارای یک رکورد جالب است که به هنگام افتتاح و در فاصله حدود 9 ماه، غالب بر دو میلیون نفر به این شهربازی رفته و به بازی پرداختند. یک نکته جالب توجه که گردشگران تور سنگاپور باید بدانند این است که در بهترین شهربازی آسیا تلفیقی از مناطق مختلف ماداگاسکار، هالیوود، مصر و نیویورک در فاصله کمی از هم قرار دارد.
این شهربازی تفریحات آبی، فروشگاه، رستوران های متنوع و نمایش های عروسکی و موزیکال نیز دارد که گردشگران می توانند از آن ها بهره ببرند. یکی از بازی های شورانگیز این مجموعه بلندترین ترن هوایی دوقلو در جهان است که با الهام از سریال ناوبر فضایی گالاکتیکا ساخته شد. شهربازی یونیورسال استودیو دارای تفریحات گوناگون و جذابی است که نظر گردشگران تور سنگاپور را به خود معطوف نموده است. بازی کردن و تفریح در این پارک در سال 1397 حدود 75 دلار سنگاپور هزینه دارد که این مقدار برای کودکان 55 دلار سنگاپور و برای افراد کهنسال 38 دلار سنگاپور می باشد. لازم به ذکر است که عنوان پارک یونیورسال استودیو در کشور ژاپن نیز برای یک شهربازی انتخاب شده است. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به بهترین شهربازی آسیا

نظرات کاربران

رامین 30 دی 97
1
ایشالا که اون 75 دلار فقط ورودی بهترین شهربازی آسیا نباشه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.