بهترین شهربازی آسیا

شهر بازی یکی از مکان های مهیجی است که مجموعه ای از بازی ها و سرگرمی های تفریحی را در دل خود جای داده و همواره مورد دلخواه افراد مختلف می باشد. این قسمت از سایت لحظه آخر را به بهترین شهربازی آسیا اختصاص دادیم و می خواهیم در رابطه با آن توضیحاتی دهیم.
بهترین شهربازی آسیا در بخش جنوب شرقی آسیا و کشور سنگاپور واقع شده و یونیورسال استودیو نام دارد. بهترین شهربازی آسیا در سال 2010 در زمینی به مساحت حدود 20 هکتار احداث شد و در آن تقریبا 22 وسیله بازی هیجان انگیز تعبیه شد که گردشگران را سر وجد می آورد. بازی های این مجموعه طبق استانداردهای جهانی ساخته شده و جای هیچ گونه نگرانی برای گردشگران تور مالزی وجود ندارد. این شهربازی دارای یک رکورد جالب است که به هنگام افتتاح و در فاصله حدود 9 ماه، غالب بر دو میلیون نفر به این شهربازی رفته و به بازی پرداختند. یک نکته جالب توجه که گردشگران تور سنگاپور باید بدانند این است که در بهترین شهربازی آسیا تلفیقی از مناطق مختلف ماداگاسکار، هالیوود، مصر و نیویورک در فاصله کمی از هم قرار دارد.
این شهربازی تفریحات آبی، فروشگاه، رستوران های متنوع و نمایش های عروسکی و موزیکال نیز دارد که گردشگران می توانند از آن ها بهره ببرند. یکی از بازی های شورانگیز این مجموعه بلندترین ترن هوایی دوقلو در جهان است که با الهام از سریال ناوبر فضایی گالاکتیکا ساخته شد. شهربازی یونیورسال استودیو دارای تفریحات گوناگون و جذابی است که نظر گردشگران تور سنگاپور را به خود معطوف نموده است. بازی کردن و تفریح در این پارک در سال 1397 حدود 75 دلار سنگاپور هزینه دارد که این مقدار برای کودکان 55 دلار سنگاپور و برای افراد کهنسال 38 دلار سنگاپور می باشد. لازم به ذکر است که عنوان پارک یونیورسال استودیو در کشور ژاپن نیز برای یک شهربازی انتخاب شده است. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره بهترین شهربازی آسیا

رامین 30 دی 97
1
ایشالا که اون 75 دلار فقط ورودی بهترین شهربازی آسیا نباشه
درج نظر