امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بزرگترین پارک آبی هند

بزرگترین پارک آبی هند

کشور هند یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در میان گردشگران ایرانی می باشد و ‏سالانه افراد زیادی با تور هند به این کشور سفر می کنند به همین جهت ما در این مقاله ‏قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با بزرگترین پارک آبی هند که یکی از بهترین تفریحات این ‏کشور محسوب می شود در اختیار گردشگران تور هند و کاربران سایت لحظه آخر قرار ‏دهیم.
بزرگترین پارک آبی هند در شهر بمبئی واقع شده است و یکی از بهترین مراکز تفریحی ‏این شهر محسوب می شود. 
تنها راه حل مناسب برای مقابله با گرمای شهر بمبئی در فصل تابستان رفتن به پارک آبی ‏کینگدوم می باشد همانطور که پیش تر اشاره کردیم این پارک بزرگترین پارک آبی هند ‏می باشد و در آن امکانات متعددی به گردشگران تور هند ارائه می شود که برخی از آن ‏ها عبارتند از سرسره آبی 7 طبقه، فواره های مختلف، رستوران، کافه، استخر مواج و غیره. 
اگر قصد سفر با تور هند یا تور بمبئی را دارید و از علاقمندان به هیجان هستید رفتن به ‏این پارک آبی را فراموش نکنید چرا که می توانید اوج هیجان و لذت را در آن تجربه ‏کنید. 
خوب است بدانید که استخر مواج این مجموعه با دارا بودن طول 100 متری بزرگترین ‏استخر موج جهان محسوب می شود همچنین لازم به ذکر است اگر به بالای سرسره 7 ‏طبقه موجود در این پارک آبی بروید با سرعت حدود 40 مایل در ساعت به پایین می ‏آیید البته توجه داشته باشید این سرسره ویژه بزرگسالان می باشد. 
در این مجموعه بخش ویژه کودکان وجود دارد و کودکان می توانند در آن بخش به ‏تفریح و انجام ورزش های آبی بپردازند. 
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با پارک آبی هند بدست آورید و ‏این اطلاعات در سفر با تور هند برایتان مفید واقع شود. 

نظرات مردم درباره بزرگترین پارک آبی هند

رادان 19 تیر 97
0
بزرگترین پارک آبی هند واقعا ایده ی خوبی بود از بس که اونجا گرمه بهترین راه توی آب بودنه
درج نظر