بزرگترین پارک آبی هند

📅 بروزرسانی : ۱۷ تیر ۱۳۹۷ بازدید : 320
بزرگترین پارک آبی هند در شهر بمبئی واقع شده است و یکی از بهترین مراکز تفریحی ‏این شهر محسوب می شود. 
تنها راه حل مناسب برای مقابله با گرمای شهر بمبئی در فصل تابستان رفتن به پارک آبی ‏کینگدوم می باشد همانطور که پیش تر اشاره کردیم این پارک بزرگترین پارک آبی هند ‏می باشد و در آن امکانات متعددی به گردشگران تور هند ارائه می شود که برخی از آن ‏ها عبارتند از سرسره آبی 7 طبقه، فواره های مختلف، رستوران، کافه، استخر مواج و غیره. 
اگر قصد سفر با تور هند یا تور بمبئی را دارید و از علاقمندان به هیجان هستید رفتن به ‏این پارک آبی را فراموش نکنید چرا که می توانید اوج هیجان و لذت را در آن تجربه ‏کنید. 
خوب است بدانید که استخر مواج این مجموعه با دارا بودن طول 100 متری بزرگترین ‏استخر موج جهان محسوب می شود همچنین لازم به ذکر است اگر به بالای سرسره 7 ‏طبقه موجود در این پارک آبی بروید با سرعت حدود 40 مایل در ساعت به پایین می ‏آیید البته توجه داشته باشید این سرسره ویژه بزرگسالان می باشد. 
در این مجموعه بخش ویژه کودکان وجود دارد و کودکان می توانند در آن بخش به ‏تفریح و انجام ورزش های آبی بپردازند. 
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با پارک آبی هند بدست آورید و ‏این اطلاعات در سفر با تور هند برایتان مفید واقع شود. 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره بزرگترین پارک آبی هند

رادان تیر 1397
19 نفر پسندیدند
بزرگترین پارک آبی هند واقعا ایده ی خوبی بود از بس که اونجا گرمه بهترین راه توی آب بودنه

lahzeakhar.com/news/22376-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%A2%D8%A8%DB%8C-%D9%87%D9%86%D8%AF

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به بزرگترین پارک آبی هند