بهترین شهرهای اروپایی برای تحصیل

تحصیل در کشورهای اروپایی همواره یکی از دغدغه های تحصیل دوستان است و به سبب شرایط و شهریه مناسب و سطح بالای کیفیت آموزشی بسیاری از علاقه مندان به درس و تحصیلات تمایل دارند به این کشورها بروند. در این قسمت از سایت لحظه آخر قصد داریم تا فهرستی از بهترین شهرهای اروپایی برای تحصیل را معرفی کنیم.

آلمان
کشور آلمان یک انتخاب بی نظیر برای ادامه تحصیل است. هزینه های تحصیل در این کشور بسیار ارزان و مقرون به صرفه می باشد. لازم به ذکر است که اکثر دانشگاه های این کشور در مقطع کارشناسی به زبان انگلیسی آموزش نمی دهند ولی  در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری این مشکل مرتفع گردیده است. پس برای آن دسته از تحصیل دوستان که می خواهند در مقطع کارشناسی در این کشور آموزش ببینند یادگیری زبان آلمانی لازم می باشد.

نروژ
تحصیل در اکثر دانشگاه های دولتی کشور نروژ رایگان می باشد و به دلیل کیفیت بالای این دانشگاه ها تعداد زیادی از گردشگران تور نروژ که برای تفریح به این کشور سفر می کنند، تصمیم به ادامه تحصیل در آن می گیرند.

اسپانیا
اغلب دانشگاه های کشور اسپانیا به زبان اسپانیولی آموزش ارائه می دهند ولی تعداد کمی از آن ها نیز انگلیسی زبان هستند، ولی تحصیل کردن در دانشگاه های باکیفیت این کشور ارزش یادگیری زبان اسپانیولی را دارد. شهریه ی آموزش دیدن در دانشگاه های اسپانیا در مقطع کارشناسی ارشد به طور متوسط 1400 یورو است که همین امر گردشگران تور اسپانیا را ترغیب به تحصیل در این کشور می کند.

تعداد زیادی از گردشگران تور هلند که به دلیل زیبایی های این کشور به آن سفر کردند با دیدن تعدد دانشگاه های انگلیسی زبان و باکیفیت این کشور تصمیم به ادامه تحصیل در آن گرفتند. حدود 2100 موسسه آموزشی انگلیسی زبان در این کشور وجود دارد که این کشور را به یکی از بهترین شهرهای اروپایی برای تحصیل تبدیل کرده است. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره بهترین شهرهای اروپایی برای تحصیل

بهداد 14 مرداد 97
2
همه ی شهر های اروپایی به عنوان بهترین شهرهای اروپایی برای تحصیل به شمار می روند هزینه ی تحصیل توی کشور خارجی از ایران کمتر هست چه کاریه این جا آدم درس بخونه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما