امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به دنیای زیر آب لنکاوی

دنیای زیر آب لنکاوی

شهر لنکاوی یکی از شهرهای توریستی مالزی می باشد که پارک ها و ساختمان ها و منظره های طبیعی ویژه ای دارد به طوری که اگر برای نخستین بار از این شهر دیدن کنید محو تماشای جاذبه های آن می شوید.
یکی از این جاذبه های بی نظیر که در ساحل کنار سینانگ بنا شده، دنیای زیر آب لنکاوی است. با لحظه آخر همراه باشید تا شما را بیشتر با این آکواریوم آشنا کنیم. دنیای زیر آب لنکاوی، آکواریومی حیرت انگیز است که سالیانه گردشگران زیادی با تور لنکاوی برای بازدید از آن به این شهر سفر می کنند. دنیای زیر آب لنکاوی که به آکواریوم لنکاوی نیز شهرت دارد، چیزی بالغ بر 100 مخزن شیشه ای، 5 هزار موجود آبزی و 500 نوع ماهی دارد. آکواریوم نام برده شده که مساحتی در حدود 6 جریب دارد بزرگترین آکواریوم مالزی محسوب می شود. در این آکواریوم آبزیان گوناگونی چون: استینگ رای، لاک پشت سبز، مارماهی و کوسه موجود می باشد.
در این مجموعه یک دالان جدید ساخته شده که جانداران نایاب و عظیم الجثه که به تازگی به این منطقه آورده شده اند مانند: راک هوپر قطب جنوب، خوک های آبی، پنگوئن های آبی  را در سنین مختلف می توان در آن نظاره کرد. در این مکان نمایشگاه های  به روزی ارائه می شود که با دستگاه های 3 بعدی زندگی دریایی جزیره را به نمایش می گذارد و دیدن آن بسیار لذت بخش و حیرت آور است. در این آکواریم یک پنجره شیشه ای به طول پانزده متر به طرف داخل دریا تعبیه شده که توریست ها و گردشگران تور لنکاوی می توانند زندگی هیجان انگیز آبزیان را از آن مشاهده کنند. غذا دادن به آبزیان این آکواریوم طبق برنامه ریزی خاصی انجام می شود و زمان بندی دارد و به طوری که این فرآیند 2 بار در روز و در ساعت های 10:30 صبح و 3:30 بعدازظهر انجام می شود. دیدن این لحظات می تواند بسیار جالب باشد و لحظات به یاد ماندنی را برای شما رقم بزند.
برای بازدید از این مکان شما می توانید از ساعت 10 صبح تا 6 بعدازظهر به این مکان مراجعه کنید. البته این ساعات باید توسط توری که با آن سفر کرده اید هماهنگ شود. برای بازدید و تماشا دنیای زیر آب لنکاوی باید بلیط خریداری کنید که قیمت این بلیط از حدود 23 هزار تومان تا 30 هزار تومان می باشد. دنیای زیر آب لنکاوی دسترسی خوبی به مناطق مهم شهر دارد. شما گردشگران تور لنکاوی می توانید در هتل های cenang و landcons که در نزدیکی این آکواریم قرار دارد اقامت داشته باشید. آکواریوم لنکاوی علاوه بر جنبه گردشگری، با هدف افزایش اطلاعات و دانش در این زمینه و حفظ محیط زیست ساخته شده است. 

نظرات مردم درباره دنیای زیر آب لنکاوی

نازنین زهرا 8 بهمن 97
4
اگر میخوان دنیای زیر آب لنکاوی رو از نزدیک ببینید حتما ساعتی برین که می خوان به ماهی ها غذا بدن. معمولا ساعت 10:30صبح و 3:30 بعد از ظهر این کار رو انجام میدن که تماشاش میتونه خیلی جالب باشه براتون
بهرنگ 22 آبان 97
4
دنیای زیر آب لنکاوی واقعا زیبا و دیدنیه آدم غرقش میشه
درج نظر