سایت غواصی کشتی داما کیش

📅 بروزرسانی : ۲۰ تیر ۱۳۹۸ بازدید : 739

غواصی در کیش از تفریحات محبوبی است که مورد توجه توریست های داخلی و خارجی زیادی قرار گرفته است. یکی از سایت های معروفی که در جزیره زیبای کیش می توانید برای غواصی انتخاب نمایید " سایت غواصی کشتی داما کیش" نام دارد.

 

کشتی داما

 

کشتی داما در واقع یک کشتی باربری سنگالی بود که در پاییز سال 1384 در فاصله نزدیکی از ساحل جزیره غرق شد. علت این واقعه را آبگرفتگی موتورخانه کشتی داما اعلام نمودند. این کشتی در عمق 33 متری آب های جزیره قرار دارد که هم اکنون به مکانی تفریحی و جذاب تبدیل شده است. این سایت غواصی در فاصله 7 کیلومتری از جزیره واقع شده و حتی آن دسته از گردشگران تور کیش که هیچ تبحری در این زمینه ندارند هم می توانند از غواصی کردن در این مکان لذت ببرند.

 

غواصی در سایت کشتی داما

 

اما اگر قصد داشته باشید به داخل این کشتی غرق شده بروید و به کندوکاو بپردازید، باید دوره های تخصصی را گذرانده باشید. برای وارد شدن به کشتی باید از پنجره کابین فرماندهی آن اقدام نمایید.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سایت غواصی کشتی داما کیش

محمد مددکار شهریور 1400
8 نفر پسندیدند
لطفا اطلاعات صحیح بدهید...برای ورود به سایت داما برای غواصی باید مدرک دوستاره غواصی برای غوص سی و سه متر داشته باشید.و این خود مستلزم طی کردن دو دوره آموزشی است.

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23592-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%BA%D9%88%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%DA%A9%D8%B4%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%85%D8%A7-%DA%A9%DB%8C%D8%B4

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سایت غواصی کشتی داما کیش