رودخانه پو

📅 بروزرسانی : ۴ بهمن ۱۳۹۷ بازدید : 424
شهر میلان تفریحات بسیار خوبی را در خود جای داده که از این میان می توان به "رودخانه پو" که بزرگترین رودخانه ایتالیا محسوب می شود، اشاره کرد.
سرچشمه رودخانه پو رود آدا می باشد و از کوه های آلپ شروع می شود و نهایتا به دریای آدریاتیک منتهی می گردد. مساحت کلی رودخانه پو 75000 کیلومتر مربع بوده و طول آن در حدود 650 کیلومتر است. اطراف رود پو را درختانی سر به فلک کشیده و سرسبز احاطه کرده که زیبایی های آن را دوچندان پدیدار می کند.
شاید برای گردشگران تور میلان جالب باشد که بدانند رودخانه پو در چه فصولی آب بیشتری دارد، به این منظور باید بگوییم در فصل های بهار و پاییز آب این رودخانه به بیشترین حد خود می رسد. هنگام بازدید از این رودخانه زیبا، تعدادی سد را می توانید مشاهده کنید که در مسیر رود ساخته شده است. همچنین این رود به واسطه کانالی به ونیز متصل گشته و به این شهر هم راه پیدا کرده است.

یکی از جذابیت های بی نظیری که در مسیر رودخانه پو وجود دارد، مناظری بکر و تماشایی می باشد، این منظره های بی بدیل دلیلی برای به وجود آوردن امکانات قایق سواری در این رود شده که گردشگران تور میلان از آن استقبال بی نظیری به عمل آورده اند. قایق های تفریحی که در مسیر این رود فعالیت دارند، لحظات خوب و خوشی را برای گردشگران تور ایتالیا رقم می زنند. در صورت تمایل این امکان برای شما وجود دارد که در قایق ها همزمان با تماشای مناظر اطراف، غذایی خوش طعم و دلپذیر هم بر روی آب های رودخانه پو میل کنید و لذت ببرید.
گشت و گذار در دل آب های زلال پو بسیار لذت بخش است و خاطره ای فراموش نشدنی را برای توریست هایی که به کشور ایتالیا سفر کرده اند به ارمغان می آورد. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23514-%D8%B1%D9%88%D8%AF%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%BE%D9%88

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به رودخانه پو