امتیاز 5 از 5 | از بین 1248 امتیاز دهنده به تور ایتالیا

تور ایتالیا

در ادامه صفحه تور ایتالیا می توانید لیستی از به روز ترین تورهای ایتالیا آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


مقالات مرتبط

مطالب مرتبط دیگر

هزينه ی تور ايتاليا

تور نوروزی ایتالیا

تورهای ایتالیا پاییز 99

ارزان ترین زمان سفر به ایتالیا

بهترین فصل برای سفر ایتالیا

قیمت تور ایتالیا فرانسه

ایتالیاتور

ارزان ترین فصل سفر به ایتالیا

بهترین هتل ایتالیا

ارزان ترین هتل ایتالیا

  • تور ایتالیا
  • اطلاعات و موقعیت
  • اطلاعات پرواز
  • آب و هوا

ایتالیا در قسمت جنوبی اروپا واقع شده است و علاوه بر شبه ‌جزیره ایتالیا، شامل دو جزیره بزرگ دریای مدیترانه، بنام های ساردینی و سیسیلی می باشد. گردشگران تور ایتالیا جالب است بدانید این کشور مرکز اصلی فرهنگ و هنر بسیاری از کشورهای اروپایی است . کشور ایتالیا عضو سازمان ملل ‌متحد، گروه 8G و اتحادیه اروپا است. در سال 2007 میلادی به عنوان عضو غیر دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد منصوب شد.این کشور که تاریخ کهن و غنی دارد نه تنها به خاطر پشتوانه فرهنگی و هنری مردمش، بلکه به دلیل وجود موزه‌ها و بناهای تاریخی فراوان، گردشگران تور ایتالیا بسیاری از سراسر جهان تشویق کرده که ایتالیا را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنند.
هر منطقه از ایتالیا مجموعه ای از جاذبه‌های گردشگری است که نادیده گرفتن آن ها غیر ممکن است. از ناحیه ساحلی ریورا و کانال بزرگ ونیز در شمال تا ساحل خیره کننده امالفی و شهر خرابه پمپی در جنوب سرشار از زیبایی هایی است که دیدن آن ها باید برای هر گردشگری در تور ایتالیا جزو اولویت‌های اول باشد. هنر عالی و بناهای تاریخی در همه جا در اطراف ایتالیا یافت می‌شوند. علاوه بر گنجینه‌های هنری، ایتالیا مملو از سواحل زیبا، دریاچه کوهستانی و کوه دیدنی است که به جذابیت هر چه بیشتر تور ایتالیا می افزاید.
در قلب ایتالیا پایتخت آن یعنی رم، با خود آثار باستانی چند صد ساله و منظره‌های فرهنگی بی‌نظیر را دارد. ایتالیا مکان‌های بسیاری را برای دیدن و گشت و گذار پیشنهاد می‌دهد که دیدن همه آن‌ها یک عمر طول می‌کشد، اما چند تجربه عالی وجود دارد که به گردشگران تور ایتالیا پیشنهاد می شود آن‌ها را حتما تجربه کنند که شامل تور کلیسای سنت پیتر در رم و کولوسئوم، سواری در قایق گوندولا، کانال بزرگ ونیز، شاهکارهای تحسین برانگیز دوره رنسانس فلورانس، رانندگی در امتداد خط ساحلی دیدنی امالفی و عکاسی برج پیزا است. در صورت پیدا نکردن تور مورد نظر به قسمت تور اروپا مراجعه فرمائید.

برای اطلاعات بیشتر گردشگران عزیز تور ایتالیا بهتر است بدانید ایتالیا در جنوب اروپا با مختصات جغرافیایی تقریبی 2250 شمالی، 1230 شرقی قرار دارد. مساحت کل آن 301324 کیلومتر مربع است که از آن 294030 کیلومتر مربع خشکی و 7211 کیلومتر مربع را آب فرا گرفته است. در سفر با تور ایتالیا متوجه می شوید7700 کیلومتر ساحل دارد.
پایتخت ایتالیا رم و در قسمت جنوبی اروپا قرار دارد. این کشور تشکیل شده از دو جزیره سیسیل، شبه جزیره ایتالیا و یاردنی می باشدایتالیا جزء 8 کشور صنعتی دنیا در بین گردشگران تور ایتالیا محسوب می شود. جمعیت ایتالیا 60میلیون نفر است و حدودا 90 درصد مردم آن مسیحی هستند. ایتالیا بیست و سومین کشور پر جمعیت جهان به شمار می رود.دو کشور مستقل بسیار کوچک به نام‌های واتیکان و سان مارینو در درون خاک ایتالیا قرار دارند و یک تکه از خاک ایتالیا نیز بیرون از خاک اصلی این کشور و در سوئیس قرار دارد که کامپیونه ایتالیا نامیده می‌شود.
گردشگران تور ایتالیا جالب است بدانند جزایر ساردنی و سیسیل در دریای مدیترانه نیز جزو ایتالیا است. این کشور از نظر جغرافیایی به 20 ناحیه تقسیم می‌شود که 5 تا از آن‌ها دارای قوانین خاص محلی می باشند. از نظر دیگر ایتالیا به 110 استان و 8100 شهرداری تقسیم می‌شود. همچنین در سال 2009 میلادی 12 شهر ایتالیا به عنوان بزرگ ترین شهرها ی دنیا معرفی شدند. با توجه به علاقه زیاد مردم ایتالیا به مد و شکل چکمه ای مانند ایتالیا آن را به یکی از نمادهای کشورها در جغرافیای جهان تبدیل کرده است. این کشور بیشتر از تصویری که از سنتی بودن شهرها و موزه های آن وجود دارد، تنها کشوری برای گشت و گذار نیست.
از لذت اسب سواری در مناطق سرسبز و مجهز گرفته تا تماشای دل انگیز غروب ونیز می تواند هر گردشگر تور ایتالیا را برای سفر به ایتالیا ترغیب کند.

قابل توجه مسافران تور ایتالیا که قصد سفر به رم و همچنین میلان ایتالیا را دارند در ادامه بیش تر با ایرلاین های مخصوص و پرواز های مخصوص ایران به ایتالیا آشنا خواهند شد.
مسافران تور ایتالیا که قصد سفر به میلان ایتالیا را دارند بهترین پرواز های مستقیم ایران ایر و ماهان ایر می باشد.
ایرلاین ایران ایر
پرواز های رفت : هفته ای یک پرواز در روز های جمعه ساعت 06:00 از فرودگاه امام خمینی ایران به سمت فرودگاه میلان ایتالیا پرواز دارد.
پرواز های برگشت : قابل توجه گردشگران تور ایتالیا پرواز های برگشتی از میلان با ایرلاین ایران ایر هفته ای یک پرواز در روز جمعه ساعت 11:20 صورت می پذیرد.
ایرلاین ماهان ایر
پرواز های رفت : هفته ای دو پرواز در روز های شنبه و چهارشنبه در ساعت 10:30 از فرودگاه امام خمینی ایران به سمت فرودگاه میلان ایتالیا نیز می باشد.
پرواز های برگشتی : مسافران تور ایتالیا می توانند در روز های شنبه و چهارشنبه در ساعت 20:00 از فرودگاه میلان ایتالیا به سمت فرودگاه امام خمینی ایران پرواز داشته باشند.
به طور کلی از فرودگاه امام خمینی ایران به سمت میلان ایتالیا 5 ساعت زمان پرواز می باشد ، همچنین برنامه های ذکر شده در زمان هایی ممکن است دچار تغییرات شود بهتر است قبل از اقدام سایت ایرلاین مورد نظرتان را چک کنید.
مسافران تور ایتالیا چنانچه قصد سفر به رم ایتالیا را دارند می توانند از ایرلاین های ایران ایر و آلیتالیا ایتالیا نیز پرواز مستقیم داشته باشند.
ایرلاین ایران ایر
پرواز های رفت :هفته ای یک پرواز در روز چهارشنبه ساعت 16:15 از فرودگاه امام خمینی ایران به سمت فرودگاه رم ایتالیا پرواز انجام می گردد.
پرواز های برگشت : هفته ای یک پرواز در روزچهارشنبه در ساعت 20:25 از فرودگاه رم ایتالیا به سمت فرودگاه امام خمینی ایران انجام می گردد و تمامی این پرواز ها به مدت 4 ساعت و 50 دقیقه می باشد.
ایرلاین آلیتالیا ایتالیا
پرواز های رفت : قابل توجه مسافران تور ایتالیا ، این ایرلاین هفته ای 7 پرواز در تمام روز های هفته در ساعت 05:15 از فرودگاه امام خمینی ایران به سمت فرودگاه رم ایتالیا پرواز دارد.
پرواز های برگشت : این ایرلاین هفته ای 7 پرواز در ساعت 03:15 از فرودگاه رم ایتالیا به سمت فرودگاه امام خمینی ایران پرواز دارد.

برای گردشگران تور ایتالیا اولین مسئله ای که می تواند بسیار مهم باشد اطلاع از آب و هوای این کشور در فصول مختلف است. پس با ما همراه باشید تا از اطلاعات مفید درباره آب و هوای کشور ایتالیا آگاه شوید. اگر ابتدا برای شما گردشگران تور ایتالیا بخواهیم به طور کلی از آب و هوای این کشور بگوییم با توجه به این که شکل نقشه جغرافیا ایتالیا شبیه به پوتین است دارای آب و هوا متنوعی در بخش های گوناگون آن وجود دارد.
درقسمتی از کشور که کوه های آلپ وجود دارند بارش برف و آب و هوا سرد بیشتر از سه ماه طول می کشد. بارش برف از اوایل نوامبر یعنی آبان ماه شروع شده و در برخی شرایط بارش اندکی برف در خرداد ماه یعنی ژوئن هم اتفاق می افتد. آب و هوای این کشور برای گردشگران تور ایتالیا مانند دیگر کشورهای مدیترانه ای دارای زمستان هایی سرد با بارش برف و باران، تابستان هایی داغ، گرم و خشک دارد. البته مسافرین تور ایتالیا جالب است بدانید برخی مناطق که در نزدیکی رشته کوه ها قرار دارد تقریبا کل فصول سال با بارش باران مواجه است.
البته که بهترین زمان سفر برای همراه شدن با تور ایتالیا به سلیقه و طبیعت شما بستگی دارد که در فصل گرم علاقه به سفر دارید و یا در فصل سرما ولی از آن جایی که آب و هوا معتدل بیشتر مورد علاقه افراد می باشد به شما پیشنهاد می کنیم در فصل بهار و تا اواخیر ماه ژوئن مناسب ترین زمان سفر به کشور ایتالیا می باشد. در این هنگتم آفتاب ملایمی در طی روز می تابد که گرمای آن بسیار لذت بخش بوده و تمام شهر سرسبز و پر از گل های رنگی می باشد. به طور کلی آب و هوای ایتالیا برای تمامی گردشگران خارجی از هر جای دنیا می تواند مناسب و لذت بخش باشد.

سوالات متداول تور ایتالیا

قیمت ارزانترین تور ایتالیا چقدر است؟

ارزانترین تور ایتالیا تور رم یا فلورانس است با قیمتی معادل با حدود 5 میلیون تومان


تور ترکیبی ایتالیا از چه شهرهایی بازدید دارد؟

رم، فلورانس، ونیز و میلان از مهمترین مقاصد گردشگری تورهای ترکیبی اروپا محسوب می شوند که برای هر کدام از تورهای ترکیبی ایتالیا بسته به آژانس مسافرتی متفاوت است.


بهترین فصل سفر به ایتالیا چه زمانی است؟

با توجه به آب و هوای مدیترانه ای ایتالیا و فلورانس، در فصل بهار و پاییز و ماه های اردیبهشت تا آبان است که سفر به ایتالیا در روزهای سوزان تابستان چندان پیشنهاد نمی شود.


مدت زمان پرواز به رم در ایتالیا چند ساعت است؟

با توجه به اختلاف دو ساعت و نیمه ایران و ایتالیا، مدت زمان پرواز از تهران تا رم حدودا 5 و نیم ساعت است.


نظرات کاربران

ساناز 7 مهر 97
1
یه چندتا جاه هست تو فلورانس ایتالیا که خب اکثر تورهای ایتالیا اینجاها رو نمیبرن اما خودتون اگه رفتید فلورانس به اینجاها که میگم سر بزنید یکیش میدان میکل آنجیولو (البته اول از همه قلعه قدیمی فلورانس رو ببینیداااا که هنرمندانه وسط فلورانسه با گذرگاه‌های مخفی بین اتاق هاش که چشم نوازی میکنه و مال خاندان مدیچی هست) توی غروبه که دقیقا جاهایی رو براتون یادآور میشه که توی کارت پستال های فلورانس دیدید. غروبش به قدری جذابه که از بلندیش میتونیدذ به شهرهای زیر پاتون حکمفرمایی کنید. حتما چند ساعتی رو اونجا بگذرونید و گنبد برونلسکی رو هم ببینید و از بالاش کلی عکس بگیرید جای جذابیه برای عکاسی نورشم خوبه. دومیش کاخ و آپارتمان‌های سلطنتی و اتاق‌های مجلل کاخ پیتی و بوبولی که خب اگر خیلی به تاریخ و اینا علاقه ندارید و از دیدن جاهای باستانی مثل موزه و باغ های چندساله فواره‌ها و مجسمه ها، غارهای دست ساز، هزارتو، تخت‌های رسمی مربوط به روسا و شخصیت های بزرگ لدت نمیبرید نه پیشنهاد نمیکنم بهتره شما برید از رستوران ها و مراکز تفریحیش بیشتر لذت ببرید. سومیشم که یکی دیگه از خوشگلیای فرانسه و کلا فلورانسه، دیدن از نزدیک کلیساهاشه مثل کلیسای جامع سانتا ماریا که اصلا حتی مریضم بودید هر اتفاقی براتون افتاد از دستش ندید بهترینه توی ایتالیا از نظر من البته شاهکار هنر و معماری بزرگایی مثل برونلسکی و میکل آنژ قطعا شاهکاره و خارق العاده. چندتا کلیسای دیگه هم داره مثل سانتا ماریا نوولا و سانتا کروسه و البته اینا بزرگاشونه وگرنه کلی شاهکار و کلیسای دیدنی داره که من همینا رو دیدم و میدونم به دیدن می ارزه و آرامش میده.
دانیال 24 شهریور 97
2
میخوام براتون از تجربه تو شهر پمپی ایتالیا بگم. باورتون نمیشه اونجا خارج از سکنه بود به دلیلی اینکه آتشفشان فوران کرده بود. حس عجیبی که اونجا داشتم رو اصلا نمیتونم توصیف کنم بهتره برید ببینید شمام. بهترین بخشی که مورد علاقه منه و تو رم و فلورانس میتونید ببینید غذاهای خیابونیه که میتونید با پرداخت 2 تا 4 یورو اسنک و پیتزاهای خوشمزه ایتالیایی بخرید و میل کنید هم خوشمزه ست هم به صرفه. دیگه اینکه به خاطر وجود نوازنده های خیابونی یا حتی کلی هنرمندای خیابونی شباهت خیلی زیادی به خیابون های اسپانیا داره. هرچند که ایتالیا مهد معماریه و قطعا هم سوپرایز میشید از دیدن تک تک بناها و کلیساهاش. مطمئن باشید بهترین اوقات رو تو ایتالیا خواهید داشت حتی بهتر از اسپانیا البته از نظر من چون خییییلی طرفدار ایتالیام.
امیر 4 مرداد 97
3
من هم ایتالیا رفتم هم اسپانیا و هم فرانسه اما خب با یه تور رفتم این سه کشور رو دیدم اما راستش با اینکه زمانش خیلی کم بود و از خیلی کشورها نتونستم خوب دیدن کنم اما یه جا بود که بهترین جا تو این کشورا بود، میتونید حدس بزنید اگه شما هم رفته باشید این سه کشور و حتما تا الان حدس زدید منظورم ونیزه. جوری قشنگه که انگار مارکوپولوام و دارم اونجا رو بالا پایین میکنم با اینکه کشور گرونی بودا ولی ارزش پول خرج کردن رو داشت البته ما جاهای خیلی گرونش رو نرفتیم اما در کل برای ما ایرانیا که پولمون به ریال و تومنه خب خیلی گرونه همون 50 یورویی که بخوایم برای اقامتمون بدیم. اما میخوام بگم اگه قصد سفر خارجی دارید با کیف پر پول برید وگرنه حسرت خیلی چیزا تو دلتون میمونه از من گفتن.
درج نظر