سرزمین فراری ابوظبی

فراری ورلد که به سرزمین فراری ابوظبی معروف است یکی از مکان های تفریحی شهر ابوظبی است که طرفداران بسیار زیادی دارد. این تفریحگاه دیدنی که در جزیره یاس در شهر زیبای ابوظبی واقع شده است، اولین و تنها ترین تفریحگاه با برند فراری است و همچنین رکورد دار بزرگترین سازه فضا کار در دنیا است که مقدار فولاد به کار رفته در این پارک تفریحی تقریبا دو برابر برج ایفل است. فرمولا روسا سریع ترین چرخ و فلک دنیا نیز در این تفریحگاه قرار دارد.
ساخت و توسعه سرزمین فراری ابوظبی سه سال به طول انجامیده و در سال 2010 به طور رسمی برای گردشگران تور ابوظبی افتتاح شد. مساحت تفریحی فراری هشتاد و شش هزار متر مربع است. فراری ورلد در سال 2015 لقب مهم ترین جاذبه توریستی خاورمیانه را به خود اختصاص داده است.
سرزمین فراری ابوظبی یکی از بهترین نوآوری ها و همچنین عملکردهای فراری در کشور امارات بوده است. هر قسمت از این پارک تفریحی دارای بعد متفاوتی از دنیای فراری است. یکی دیگر از جاذبه های سرزمین فراری ابوظبی سینمای مارانلو است که انواع فیلم ها در این سینما اکران می شود. در مورد شرکت فراری و فرمولا روسا که سرعت، قدرت و رهایی اتومبیل های فرمول یک فراری را در ذهن انسان تداعی می کند. پارک فراری هیجان انگیز ترین تجربه خاورمیانه را برای سنین مختلف فراهم کرده است.

این شهر بازی زیبا انواع بازی های رایانه ای، سرسره های بلند، تونل وحشت و انواع بازی های دیگر را در خود جای داده است. گردشگران تور ابوظبی که علاقه زیاد به سرعت دارند میتوانند با گرفتن ماشین های فراری سرعتی بالای 240 کیلومتر را در این شهربازی تجربه کنند. یکی دیگر از شگفتی های این پارک در این است که، آرم شرکت فراری روی سقف این تفریحگاه قرار دارد. از جمله دیگر بازی هایی که در این شهربازی می توان به گردشگران تور ابوظبی معرفی کرد عبارت اند از :
ترن هوایی، چالش فیورانو جی تی، آکادمی کارتینگ و همچنین مسابقه بزرگ بنو
به گردشگران تور امارات پیشنهاد می شود حتما از این مکان تفریحی زیبا دیدن فرمایند و تجربه به یاد ماندنی را برای خود و دوستان خود رقم بزنند.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره سرزمین فراری ابوظبی

قربانی 18 شهریور 97
0
سرزمین فراری ابوظبی رو دیگه همه می شناسند که چه بازی های هیجان انگیزی داره و آدرنالین خونتون رو به 10000 می رسونه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر