ویزای کاری عراق

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر

عراق مقصدی توریستی و زیارتی است و بخش بسیار بزرگ افرادی که به عراق سفر می کنند را رائران تشکیل می دهند. اما عده ای هم هستند به دلایل مختلفی قصد کار، تجارت و سرمایه گذاری در عراق را دارند. این دسته از افراد جهت انجام پروژه کاری در عرق می بایست ویزای کاری عراق را داشته باشند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی ویزای کاری عراق بپردازیم.

این دسته از افراد در صورتیکه در تهران سکونت دارند می بایست به سفارت عراق واقع در خیابان ولیعصر قبل از میدان ولیعصر مراجعه کرده و نسبت به اخذ ویزای کاری عراق اقدام نمایند. همچنین افرادی که در خارج از تهران زندگی می کنند بایستی به کنسولگری عراق در شهر مورد نظر خود مراجعه نمایند.

 

ویزای کاری عراق

 

جهت اخذ ویزای کاری عراق می بایست مدارکی مانند پاسپورت به همراه امضاء با اعتبار حداقل 6 ماه، عکس پرسنلی با زمینه سفید، مدارک اشتغال زایی، گردگش مال 3 ماه اخیر، بیمه، شناسنامه و کارت ملی و غیره را به همراه داشته باشند. لازم به ذکر است از مدارک خود کپی و عکس نیز به همراه داشته باشید همچنین تمام مدارک بایستی ترجمه شده باشند. یکی از مواردی که در ارائه مدارک بخصوص برای گردشگران تور عراق و افرادی که قصد کار و اقامت در این کشور را دارند لازم است رعایت شود، کامل بودن مدارک است زیرا در صورتیکه نقصی در مدارک وجود داشته باشد، مراحل اخذ ویزای می بایست دوباره تکرار شود.

افرادی که قصد کار در عراق را دارند غالبا به دو دسته تقسیم می شوند. دسته اول کسانی که هستند که از طرف شرکت های عراقی درخواست کار دارند و دسته دوم افرادی که توسط کارفرمای خود به عراق جهت کار فرستاده می شوندو در هر دو صورت این افراد می بایست مدارک مورد نیاز مانند نام و هویت شرکت، میزان مبلغ دریافتی، بیمه و غیره را در برگه مورد نظر ارائه نمایند.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره ویزای کاری عراق

رایان داد خواه شهریور 1400
سلام میشه با ویزای کاری ۶ ماه عراق در سفارت المان در عراق درخواست ویزای جاب زوخه بدیم امکانش هست
کوثریوسفی شهریور 1400
سلام وقت بخیر برای اخذ ویزای کاریی ۱ساله چ مدارکی لازمه و آیا الان ویزا متعدد صادر میکنن؟
سجاد لویمی مرداد 1400
تو رو خدا مرز ها رو باز کنید از بیکاری و نداری داریم میمیریم
امیر سلطانی تیر 1400
من میخوام برا کار به عراق برم ولی کسی ازم درخواست نکرده چیکار باید بکنم لطفا جواب بدین راهنمایی کنین
قاسم مومنی خرداد 1400
میخوام برم نجف برای کار کردن بدون درخواست کار از کسی باید چه جوری ویزا بگیرم
امتیاز 5 از 5 | از بین 106 کاربران به ویزای کاری عراق