ویزای کاری عراق

📅 انتشار : 1399/09/16 📅 بروزرسانی : 1399/09/16 بازدید : 4110

عراق مقصدی توریستی و زیارتی است و بخش بسیار بزرگ افرادی که به عراق سفر می کنند را رائران تشکیل می دهند. اما عده ای هم هستند به دلایل مختلفی قصد کار، تجارت و سرمایه گذاری در عراق را دارند. این دسته از افراد جهت انجام پروژه کاری در عرق می بایست ویزای کاری عراق را داشته باشند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی ویزای کاری عراق بپردازیم.

این دسته از افراد در صورتیکه در تهران سکونت دارند می بایست به سفارت عراق واقع در خیابان ولیعصر قبل از میدان ولیعصر مراجعه کرده و نسبت به اخذ ویزای کاری عراق اقدام نمایند. همچنین افرادی که در خارج از تهران زندگی می کنند بایستی به کنسولگری عراق در شهر مورد نظر خود مراجعه نمایند.

 

ویزای کاری عراق

 

جهت اخذ ویزای کاری عراق می بایست مدارکی مانند پاسپورت به همراه امضاء با اعتبار حداقل 6 ماه، عکس پرسنلی با زمینه سفید، مدارک اشتغال زایی، گردگش مال 3 ماه اخیر، بیمه، شناسنامه و کارت ملی و غیره را به همراه داشته باشند. لازم به ذکر است از مدارک خود کپی و عکس نیز به همراه داشته باشید همچنین تمام مدارک بایستی ترجمه شده باشند. یکی از مواردی که در ارائه مدارک بخصوص برای گردشگران تور عراق و افرادی که قصد کار و اقامت در این کشور را دارند لازم است رعایت شود، کامل بودن مدارک است زیرا در صورتیکه نقصی در مدارک وجود داشته باشد، مراحل اخذ ویزای می بایست دوباره تکرار شود.

افرادی که قصد کار در عراق را دارند غالبا به دو دسته تقسیم می شوند. دسته اول کسانی که هستند که از طرف شرکت های عراقی درخواست کار دارند و دسته دوم افرادی که توسط کارفرمای خود به عراق جهت کار فرستاده می شوندو در هر دو صورت این افراد می بایست مدارک مورد نیاز مانند نام و هویت شرکت، میزان مبلغ دریافتی، بیمه و غیره را در برگه مورد نظر ارائه نمایند.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.4 از 5 | از 106 کاربران به ویزای کاری عراق