Lahzeakhar.com

تور عراق

امتیاز 5 از 5 | از 384

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در ادامه صفحه تور عراق می توانید لیستی از به روز ترین تورهای عراق آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


سالانه ایرانیان زیادی با تور عراق به این کشور سفر می کنند از این رو قصد ‏داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با این کشور در اختیار کاربران سایت لحظه ‏آخر قرار دهیم. این کشور با نام رسمی جمهوری عراق در جنوب غربی قاره ‏آسیا و در همسایگی کشور ایران واقع شده است. شهر بغداد پایتخت این ‏کشور می باشد.  عراق در میان مسلمانان جهان از اهمیت و محبوبیت زیادی برخوردار است ‏چرا که بارگاه مطهر تعداد زیادی از ائمه شیعیان در این کشور قرار دارد. اگر قصد سفر با تور عراق را دارید باید بدانید مردم این کشور اغلب به زبان ‏عربی تکلم می کنند و مسلمانان سنی مذهب هستند.  
عراق علاوه بر جاذبه های معنوی که دارد جاذبه های گردشگری زیادی را ‏نیز در خود جای داده است که گردشگران تور عراق می توانند از آن ها ‏بازدید کنند برخی از آن ها عبارتند از قصر الفاو، ارگ اربیل، قصر الاماره، ‏مسجد جامع سامرا، پارک شهید سامی عبدالرحمن، موزه ملی عراق، موزه ‏نساجی کردستان، آرامگاه خواجه نصیرالدین طوسی و غیره. 
همچنین از جاذبه های معنوی این کشور می توان به بین الحرمین، حرم ‏مطهر امام حسین، سرداب حرم حضرت ابوالفضل، قتلگاه امام حسین (ع)، ‏تل زینبیه، خیمه گاه امام حسین (ع)، مرقد مطهر حضرت علی اصغر (ع)، ‏حرم طفلان مسلم ابن عقیل، مقام دست چپ حضرت عباس، حرم مطهر ‏حضرت علی (ع) و غیره اشاره کرد. گردشگران تور عراق در طی سفر خود با تور عراق می توانند اجناس زیر را ‏به عنوان سوغاتی از این کشور خریداری کنند. پودر معطر، دستگاه بخور عود، رومیزی، رو مبلی، دشداشه، آثار هنری، کیف ‏دوشی، کیف چرمی، قالیچه، ظروف، گلدان، جا شمعی و غیره. لازم به ذکر است در مناسبت های مذهبی و ایام عزاداری گردشگران ‏بیشتری با تور عراق به این کشور سفر کرده و در مراسمی مذهبی شرکت ‏می کنند.‏

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است