لحظه آخر
آخرین ها
ویزای استارت آپ کانادا

یکی از روش های مهاجرت به کشور کانادا، اخذ ویزای استارت آپ است. اگر قصد دارید با این روش مهاجرت آشنا شوید با ما همراه باشید. ما در این مقاله قصد داریم به توضیحاتی درباره "ویزای استارت آپ کانادا"، شرایط، مدت زمان اخذ آن، هزینه ها و مشکلاتی که می تواند داشته باشد، بپردازیم.

ویزای اندونزی

گردشگران ایرانی برای سفر به کشور اندونزی باید ویزای این کشور را دریافت کنند و پش از اقدام برای دریافت ویزا بهتر است اطلاعاتی در رابطه با مراحل و مدارک لازم برای اخذ ویزای اندونزی کسب کنند، به همین جهت در این مقاله قصد داریم علاوه بر ذکر مدارک لازم، مراحل اخذ ویزای اندونزی را شرح دهیم.

ویزای آلمان

آلمان، پرجمعیت ترین و بزرگترین کشور اروپا است که به دلایلی مانند دانشگاه های معتبر، اقتصاد و صنعت بی نظیر، جاذبه های گردشگری و شرایط زندگی مساعد، در میان مردم افرادی که قصد سفر، گردش، کار، تحصیل و اقامت در کشورهای خارجی را دارند از محبوبیت قابل توجهی برخوردار است. افراد به هر دلیلی که قصد سفر به آلمان داشته باشند، می بایست پیش از سفر ویزای آلمان مربوط به هدف خود را تهیه نمایند. در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی ویزای آلمان بپردازیم.

ویزای اسپانیا

سفر به هر شهر و کشوری نیازمند دریافت ویزای آن مقصد می باشد، اسپانیا هم از این قاعده مستثنی نمی باشد و برای سفر کردن به آن، به هر قصد و نیتی که باشد، باید ویزای اسپانیا را تهیه نمایید. اسپانیا از کشورهای اروپایی است که عضو پیمان شینگن می باشد.

ویزای توریستی رومانی

رومانی یکی از کشورهای اروپایی واقع در شبه جزیره بالکان است که به لطف جاذبه ها و مکان های تاریخی، تفریحات مختلف و فرهنگ و آداب و رسوم مردمش، یکی از توریستی ترین کشورهای اروپایی می باشد. گردشگرانی که قصد دارند به این کشور بخصوص بخارست، پایتخت رومانی سفر کنند تا خاطره خوشی را برای خود به ثبت رسانند می بایست نسبت به اخذ ویزای توریستی رومانی اقدام کنند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی ویزای توریستی رومانی بپردازیم.

ویزای ایتالیا

برای سفر به کشور ایتالیا در جنوب اروپا، ابتدا لازم است نسبت به دریافت ویزای ایتالیا اقدام نمایید. ویزای ایتالیا از نوع شینگن بوده و اعتبار زیادی دارد. برای دریافت ویزای ایتالیا باید به صورت اینترنتی وقت سفارت بگیرید.

ویزای استرالیا

استرالیا یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در دنیا است که نه تنها گردشگران، بلکه به دلیل مختلف مانند دانشگاه های معبتر، شرایط زندگی مساعد و تجارت در میان مردم شناخته شده می باشد. در صورتی که قصد داشته باشید به هر دلیل مانند تحصیل، کار، اقامت یا گردش به این کشور سفر کنید، می بایست ویزای مربوطه را دریافت نمایید. ویزای استرالیا به طور کلی با توجه به نوع هدف سفر، به چند دسته تقسیم می شود که در ادامه مطلب ب ما همراه باشید تا به بررسی انواع ویزای استرالیا بپردازیم.

ویزای کاری عراق

عراق مقصدی توریستی و زیارتی است و بخش بسیار بزرگ افرادی که به عراق سفر می کنند را رائران تشکیل می دهند. اما عده ای هم هستند به دلایل مختلفی قصد کار، تجارت و سرمایه گذاری در عراق را دارند. این دسته از افراد جهت انجام پروژه کاری در عرق می بایست ویزای کاری عراق را داشته باشند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی ویزای کاری عراق بپردازیم.

ویزای کاری اسپانیا

اسپانیا امروزه به دلیل شرایط مساعد اقتصادی و سیاسی، در میان افرادی که قصد تجارت، کار و سرمایه گذاری را دارند بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این دسته از افراد جهت کار، تجارت و سرمایه گذاری در اسپانیا می بایست نسبت به اخذ ویزای کاری اسپانیا اقدام کنند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی ویزای کاری اسپانیا بپردازیم.

ویزای یونان

کشور یونان یکی از زیباترین کشورهای اروپایی است که بسیاری از توریست ها را مجاب می کند تا برای یک بار هم که شده از آن بازدید کنند. برای سفر به کشورهای اروپایی عضو پیمان شینگن باید ویزا در دست داشته باشید که یونان هم جزء همان کشورها است. اما مقصود شما از سفر به این کشور ممکن است متفاوت باشد: گردشگری، کار، تحصیل و یا حتی ازدواج، در هر صورت برای هر قصد و نیتی که بخواهید وارد این کشور شوید، نیاز به ویزای یونان دارید.

ویزای کاری تایلند

کشور تایلند همواره جزء کشورهای پرتوریست دنیا بوده که در هر زمان مملو از گردشگر است. بسیاری از گردشگرانی که با تور تایلند راهی این کشور می شوند و شرایط خوب اجتماعی آن را از نزدیک می بینند، تمایل پیدا می کنند که در آن اقامت داشته باشند. یکی از روش هایی که می توان برای اقامت در این کشور زیبا اقدام کرد، اخذ ویزای کاری تایلند است.

ویزای چین

اگر قصد سفر به کشور چین را دارید باید بدانید که گردشگران ایرانی برای سفر به این کشور نیاز به دریافت ویزا دارند، در این مقاله ما همراه باشید تا انواع مختلف ویزای چین و مراحل اخذ آن را مورد بررسی قرار دهیم.

امتیاز 0 از 5 | از بین 0 کاربران به اطلاعات ویزا