امتیاز 5 از 5 | از بین 102 امتیاز دهنده به بهترین زمان سفر به آرژانتین

بهترین زمان سفر به آرژانتین

آرژانتین کشوری است در قاره آمریکا جنوبی. این کشور دارای جاذبه های گردشگری و تفریحی متعددی همچون آبشارهای ایگواسو، قبرستان ریکولتا، نمایشگاه ماتادورها و غیره می باشد به همین دلیل گردشگران بسیاری برای سفر به این کشور راغب هستند. برای رفتن به هر مقصد گردشگری باید اطلاعاتی از آن در اختیار داشته باشید، از جمله این اطلاعات بهترین زمان سفر به آن مقصد می باشد. ما در این قسمت از وبسایت لحظه آخر قصد داریم با بررسی آب و هوای آرژانتین گردشگران را از بهترین زمان سفر به آرژانتین آگاه سازیم.
آرژانتین در منطقه نیمه گرمسیری قرار گرفته و به دلیل داشتن وسعت پهناور، در مناطق مختلف دارای اقلیم آب و هوایی گوناگونی می باشد. اما به طور کلی این کشور دارای آب و هوای ملایم و معتدل می باشد. قسمت های جنوبی آن دارای آب و هوای خنک تری است. همچنین در قسمت های شمال شرقی شاهد آب و هوای نیمه استوایی هستیم. قابل توجه گردشگران تور آرژانتین قسمت های کوهستانی نیز از آب و هوای نیمه قطبی و سرد برخوردار می باشد. در شمال شرق آرژانتین و در نزدیکی کوه های آند بارندگی بیشتر از نقاط دیگر بوده ولی در جنوب و جنوب غربی آن از میزان بارندگی کاسته می شود.
اگر بخواهیم به طور دقیق تر آب و هوا را در فصول مختلف این کشور بررسی کنیم و بهترین زمان سفر به آرژانتین را برای سفر با تور آرژانتین مشخص کنیم، باید بگوییم این کشور در فصل تابستان دارای آب و هوای گرم و شرجی بوده و زمستان های سردی دارد. بین ماه های فوریه و مارس و یا از ماه سپتامبر تا نوامبر، آرژانتین از آب و هوای گرم و لذت بخشی برخوردار است و زمان مناسبی برای سفر به این کشور می باشد. 
طبق مطالب ذکر شده در مقاله، متوجه می شویم که بهترین زمان سفر به آرژانتین برای گردشگران ایرانی از اواسط بهمن ماه شروع شده و تا اواسط فروردین ادامه دارد. همچنین می توان گفت که از اوایل شهریور تا اوایل آذر زمان های مناسبی برای سفر به این کشور می باشند.

نظرات مردم درباره بهترین زمان سفر به آرژانتین

الوند 2 آبان 97
4
بهترین زمان سفر به آرژانتین که آفر های خوبی می خوره چه فصلی هست ؟
درج نظر