بهترین زمان سفر به آرژانتین

آرژانتین کشوری است در قاره آمریکا جنوبی. این کشور دارای جاذبه های گردشگری و تفریحی متعددی همچون آبشارهای ایگواسو، قبرستان ریکولتا، نمایشگاه ماتادورها و غیره می باشد به همین دلیل گردشگران بسیاری برای سفر به این کشور راغب هستند. برای رفتن به هر مقصد گردشگری باید اطلاعاتی از آن در اختیار داشته باشید، از جمله این اطلاعات بهترین زمان سفر به آن مقصد می باشد. ما در این قسمت از وبسایت لحظه آخر قصد داریم با بررسی آب و هوای آرژانتین گردشگران را از بهترین زمان سفر به آرژانتین آگاه سازیم.
آرژانتین در منطقه نیمه گرمسیری قرار گرفته و به دلیل داشتن وسعت پهناور، در مناطق مختلف دارای اقلیم آب و هوایی گوناگونی می باشد. اما به طور کلی این کشور دارای آب و هوای ملایم و معتدل می باشد. قسمت های جنوبی آن دارای آب و هوای خنک تری است. همچنین در قسمت های شمال شرقی شاهد آب و هوای نیمه استوایی هستیم. قابل توجه گردشگران تور آرژانتین قسمت های کوهستانی نیز از آب و هوای نیمه قطبی و سرد برخوردار می باشد. در شمال شرق آرژانتین و در نزدیکی کوه های آند بارندگی بیشتر از نقاط دیگر بوده ولی در جنوب و جنوب غربی آن از میزان بارندگی کاسته می شود.
اگر بخواهیم به طور دقیق تر آب و هوا را در فصول مختلف این کشور بررسی کنیم و بهترین زمان سفر به آرژانتین را برای سفر با تور آرژانتین مشخص کنیم، باید بگوییم این کشور در فصل تابستان دارای آب و هوای گرم و شرجی بوده و زمستان های سردی دارد. بین ماه های فوریه و مارس و یا از ماه سپتامبر تا نوامبر، آرژانتین از آب و هوای گرم و لذت بخشی برخوردار است و زمان مناسبی برای سفر به این کشور می باشد. 
طبق مطالب ذکر شده در مقاله، متوجه می شویم که بهترین زمان سفر به آرژانتین برای گردشگران ایرانی از اواسط بهمن ماه شروع شده و تا اواسط فروردین ادامه دارد. همچنین می توان گفت که از اوایل شهریور تا اوایل آذر زمان های مناسبی برای سفر به این کشور می باشند.

امتیاز 5 از 5 | از بین 102 دهنده به امتیاز بهترین زمان سفر به آرژانتین
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
الوند 2 آبان 1397
4
بهترین زمان سفر به آرژانتین که آفر های خوبی می خوره چه فصلی هست ؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری