پارک ساحلی مرد ماهیگیر

📅 بروزرسانی : ۹ آبان ۱۴۰۰ بازدید : 255

پارک ساحلی مرد ماهیگیر کیش، وسعتی چهار هزار متری دارد. این مجموعه از جاذبه های دیدنی جزیره کیش می باشد. این پارک ساحلی در قسمت شرقی ساحل جزیره کیش است. در پارک ساحلی مرد ماهیگیر کیش، یک مجسمه 12 متری قرار دارد. این مجسمه از سری مجسمه های بزرگ فیگوراتیو ایران می باشد و در سال 1393 به سبک دکوراتیو توسط هنرمندان مشهدی به نام های، امان توکلی، محمد حسین ماموریان، مصطفی سلطانی و هاشم شفیعی، ساخته شده است. طراحان این مجسمه بومیان منطقه ای، می باشند. جنس این سازه فایبرگلاس و رزین است و یکی از نماد های شهر کیش محسوب می شود. پارک ساحلی دارای فضای سبز 500 متر مربعی می باشد که دارای انواعی از گیاهان بومی است. همچنین در این پارک شما می توانید در ساحل شنی پارک به ساخت مجسمه شنی بپردازید.

 

پارگ ساحلی مرد ماهیگیر

 

تفریحات پارک ساحلی مرد ماهیگیر کیش

پارک ساحلی مرد ماهیگیر دارای زیبایی هایی مانند نورپردازی های زیبا، درختان بلند و آلاچیق هایی در محیط بین درختان می باشد. همچنین شما می توانید از بوفه های موجود در پارک غذای محلی تهیه کنید و غذاهای بومی جزیره را تجربه نمایید. در این پارک می توانید از پیست دوچرخه سواری استفاده کنید. در طرفین مجسمه دو آب نما که به یکدیگر متصل شده اند. وجود دارد. از دیگر تفریحات این پارک، ساحل شنی می باشد که می تواند برای علاقه‌مندان این حوزه تجربه خوبی رقم بزند و شما نیز با خلاقیت خود اثرهای هنری از جنس شن بسازید و سرگرم شوید.

امکانات پارک ساحلی مرد ماهیگیر در کیش

ورود به پارک ساحلی مرد ماهیگیر کیش، رایگان است. این مکان دارای کافه 24 ساعته و 2 رستوران می باشد که رستوران های پارک ساحلی، غذاهای دریایی و کبابی سرو می کنند و می توانید در آن غذای بومی سفارش دهید و کنار خانواده میل نمایید. در این پارک سایبان هایی برای اقامت و استراحت تعبیه شده است که تجربه لذت تفریح در ساحل را فراهم میکند، همچنین پارک ساحلی دارای پیست دوچرخه سواری است و امکان پیاده روی در فضای پارک نیز برای شما فراهم می باشد.

 

امکانات پارک ساحلی مرد ماهیگیر

 

آدرس پارک ساحلی مرد ماهیگیر

برای رفتن به پارک ساحلی مرد ماهیگیر می توانید به آدرس: جزیره کیش، خیابان سنایی، بلوار ساحل، پارک ساحلی ماهیگیر کیش، مراجعه کنید و یک سفر به یاد ماندنی در جزیره کیش داشته باشید. 

 

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره پارک ساحلی مرد ماهیگیر

آیلار مرداد 1397
16 نفر پسندیدند
پارک ساحلی مرد ماهیگیر خیلی خوبه توریست های خارجیم جذبش میشن

lahzeakhar.com/Tourist-attractions-full-information/84-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%B3%D8%A7%D8%AD%D9%84%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%AF-%D9%85%D8%A7%D9%87%DB%8C%DA%AF%DB%8C%D8%B1

امتیاز 5 از 5 | از بین 114 کاربران به پارک ساحلی مرد ماهیگیر