لا والی ویلاژ

در شهر زیبای پاریس مراکز خرید بسیار خوبی وجود دارد که یکی از آن ها مرکز خرید لا والی ویلاژ نام دارد. مرکز خرید لا والی ویلاژ حدود 110 بوتیک لوکس را در خود جای داده که عرضه کننده محصولات مد روز هستند از همین رو برای اهالی مد، انتخاب بسیار خوبی می باشد تا بتوانند گشت و گذاری دلچسب داشته باشند.

 

برترین مرکز خرید لا والی ویلاژ

 

این مرکز خرید تنها 35 دقیقه تا پاریس فاصله دارد، همچنین مجموعه دیدنی دیزنی لند پاریس در فاصله 5 دقیقه ای از این مکان قرار دارد. در این مکان دو زمین بازی مخصوص کودکان، اینترنت پرسرعت، نمایشگاه هنری و پارکینگ اختصاصی نیز در نظر گرفته شده است.

 

لا والی ویلاژ

 

در این مرکز خرید که از جاهای دیدنی پاریس می باشد، کالکشن های قبلی با تخفیف های بسیار خوبی به فروش گذاشته می شوند که دلیلی برای استقبال مردم است. کالاهایی که در این مکان عرضه می شوند عبارت اند از: کیف، لباس، لوازم شنا، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم و لباس های مردانه، لباس های زنانه، لوازم مخصوص کودکان، لباس های کودکان و غیره. لا والی ویلاژ علاوه بر بوتیک های شیک، رستوران ها و کافه هایی دارد که منوی وسوسه انگیز آن ها، هر فردی را مجاب می کند تا وعده یا میان وعده ای را در آن ها سپری کند.

 

مرکز خرید های پاریس دیدنی های پاریس

 

توریست هایی که همراه با تور پاریس به این مکان سفر کرده اند و تمایل دارند از مرکز خرید لا والی ویلاژ دیدن کنند، می توانند از طریق خط 4 مترو یا تاکسی خود را به این مکان برسانند.

آدرس مرکز خرید لا والی ویلاژ

 پاریس/ خیابان 3 کورس دلا گارونه

تلفن: 33160423500

وب سایت: www.lavalleevillage.com

ساعت کاری مرکز خرید لا والی ویلاژ

 9 الی 20

گزارش مشکل
گالری تصاویر
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر