موزه هنر سنگاپور

در هر شهر و کشوری جاذبه های خارق العاده وجود دارد که سبب جلب توجه توریست ها می شود. سنگاپور یکی از کشورهای مدرن جهان به حساب می آید که یکی از معروف ترین موزه های دنیا را در خود جای داده است. موزه هنر سنگاپور دلیلی برای سفر بسیاری از جهانگردان به این کشور می باشد.

مهم ترین دلیل معروفیت موزه هنر سنگاپور طراحی و نمای ظاهری آن می باشد که توسط معمار معروفی به نام "موشه سفدی" صورت گرفته است. این سازه زیبا در سال 2011 در زمینی به مساحت 6000 متر مربع ساخته شد، ساختار خاص و متفاوت این موزه شامل 2 بخش اساسی می شود که پایه ساختمان و سازه ای شبیه به یک گل نیلوفر با 10 گلبرگ می باشد که برخی آن را به انگشتان دست انسان مرتبط می دانند و آن را نمادی از "دستِ خوش آمدگویی سنگاپور" به حساب می آورند. جالب است بدانید که هر کدام از این انگشت ها و یا گلبرگ ها به یک گالری خاص اختصاص دارد. گردشگران تور سنگاپور در این موزه زیبا می توانند تلفیقی از علم و هنر را در کنار یکدیگر به تماشا بنشینند.

*گالری های موزه هنر سنگاپور
موزه علم و هنر سنگاپور حدود 20 گالری مجزا با فضای متفاوت را در خود جای داده که گردشگران تور سنگاپور می توانند از آثار علمی، موسیقی، هنری و فناوری های موجود در آن ها بازدید به عمل آورند. در دو طبقه انتهایی این موزه گالری های تاثیرگذاری، کنجکاوی و خلاقیت وجود دارد که بازدید از آن خالی از لطف نیست.

موزه هنر سنگاپور که در جوار خلیج مارینا واقع شده، به هنگام شب جلوه ای بی همتا پیدا می کند که تماشای آن گردشگران تور مالزی را به وجد می آورند. در طراحی سقف این موزه دیدنی، استخری کوچک تعبیه شده تا آب باران در آن جمع آوری شود و بعد از طی کردن مراحل تصفیه، برای مصارف مختلف موزه مورد استفاده قرار گیرد. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به موزه هنر سنگاپور
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.