موزه هنر سنگاپور

📅 بروزرسانی : ۳ بهمن ۱۳۹۷ بازدید : 307
در هر شهر و کشوری جاذبه های خارق العاده وجود دارد که سبب جلب توجه توریست ها می شود. سنگاپور یکی از کشورهای مدرن جهان به حساب می آید که یکی از معروف ترین موزه های دنیا را در خود جای داده است. موزه هنر سنگاپور دلیلی برای سفر بسیاری از جهانگردان به این کشور می باشد.

مهم ترین دلیل معروفیت موزه هنر سنگاپور طراحی و نمای ظاهری آن می باشد که توسط معمار معروفی به نام "موشه سفدی" صورت گرفته است. این سازه زیبا در سال 2011 در زمینی به مساحت 6000 متر مربع ساخته شد، ساختار خاص و متفاوت این موزه شامل 2 بخش اساسی می شود که پایه ساختمان و سازه ای شبیه به یک گل نیلوفر با 10 گلبرگ می باشد که برخی آن را به انگشتان دست انسان مرتبط می دانند و آن را نمادی از "دستِ خوش آمدگویی سنگاپور" به حساب می آورند. جالب است بدانید که هر کدام از این انگشت ها و یا گلبرگ ها به یک گالری خاص اختصاص دارد. گردشگران تور سنگاپور در این موزه زیبا می توانند تلفیقی از علم و هنر را در کنار یکدیگر به تماشا بنشینند.

*گالری های موزه هنر سنگاپور
موزه علم و هنر سنگاپور حدود 20 گالری مجزا با فضای متفاوت را در خود جای داده که گردشگران تور سنگاپور می توانند از آثار علمی، موسیقی، هنری و فناوری های موجود در آن ها بازدید به عمل آورند. در دو طبقه انتهایی این موزه گالری های تاثیرگذاری، کنجکاوی و خلاقیت وجود دارد که بازدید از آن خالی از لطف نیست.

موزه هنر سنگاپور که در جوار خلیج مارینا واقع شده، به هنگام شب جلوه ای بی همتا پیدا می کند که تماشای آن گردشگران تور مالزی را به وجد می آورند. در طراحی سقف این موزه دیدنی، استخری کوچک تعبیه شده تا آب باران در آن جمع آوری شود و بعد از طی کردن مراحل تصفیه، برای مصارف مختلف موزه مورد استفاده قرار گیرد. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/Tourist-attractions-full-information/23694-%D9%85%D9%88%D8%B2%D9%87-%D9%87%D9%86%D8%B1-%D8%B3%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%BE%D9%88%D8%B1

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به موزه هنر سنگاپور