میدان هزاره سارانسک

سارانسک یکی از شهر های کوچک و معروف کشور روسیه می باشد که جاذبه های گردشگری متعددی را در خود جای داده است یکی از این جاذبه ها میدان هزاره سارانسک می باشد و این مقاله به معرفی این میدان  اختصاص دارد، بنابراین اگر قصد آشنایی با میدان هزاره سارانسک  را دارید مطالعه این بخش از سایت لحظه آخر می تواند برایتان مفید واقع شود.
میدان هزاره سارانسک از آثار نمادین و جاذبه های گردشگری این شهر محسوب می شود که در  در سال 2011 به منظور گرامی داشت اتحاد مردم روسیه ساخته شده است.
باید بدانید که در میدان هزاره سارانسک فواره ای به نام ستاره موردویا وجود دارد که یکی از اصلی ترین عناصر این میدان به شمار می آید، این فواره زیبا حدود 60 متر قطر دارد و با لامپ های LED رنگی تزئین شده است و همه روزه به هنگام عصر نمایش های بسیار زیبا و موزیکال به وسیله این فواره در میدان هزاره سارانسک اجرا می شود.
فضای اطراف این میدان مکان بسیار مناسبی برای قدم زدن و سپری کردن اوقات فراغت به شمار می آید و اگر در هنگام عصر به بازدید از این میدان بروید می توانید جمعیت زیادی از مردم سارانسک را در اطراف میدان هزاره ببینید که برای تفریح و مشاهده نمایش موزیکال گرد هم جمع شده اند.
لازم به ذکر است که در قسمت هایی از میدان هزاره گردشگران تور سارانسک می توانند در آب های کم عمق فواره قدم زده و لحظات بسیار شادی را تجربه کنند.
همانطور که پیش تر اشاره کردیم میدان هزاره از جاذبه های نمادین شهر سارانسک می باشد و در میان آن نقش ستاره ای بزرگ به چشم می خورد که نماد خورشید است.
اگر قصد سفر با تور سارانسک و بازدید از میدان هزاره را دارید به شما توصیه می کنیم برای بازدید بهتر از میدان و مشاهده نمایش های موزیکال به پشت بام یکی از بنا های موجود در نزدیکی میدان نظیر ساختمان دانشگاه Ogarev Mordovia بروید.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر