Lahzeakhar.com
امتیاز 5 از 5 | از 100 کاربران به تور سارانسک

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

سارانسک شهری است در مرکز بخش اروپایی روسیه، که در 650 کیلومتری جنوب شرقی مسکو قرار دارد. سارانسک، در سال 1641 با ساخت یک قلعه تاسیس می شود و نام خود را به دلیل قرار گرفتن بر روی رودخانه سارانکا می گیرد. سارانسک در امتداد شهرهای کازان (kazan) ، نیژنی نووگورود (Nizhny Novgorod) ، ولگوگراد (Volgograd) و سامارا (Samara) قرار گرفته است. سارانسک نیز یکی دیگر از شهرهای زیبای روسیه محسوب می شود که به علت حضور موثر در رقابت های ورزشی، فضای آن را متناسب با حال و هوای ورزش و المان های ورزشی ساخته اند، چه بسا در رقابت های جام جهانی فوتبال در سال 2018 نیز تعدادی از بازی ها در این شهر برگزار شده است. از آنجایی که روسیه کشوری سردسیر است دمای هوا در سارانسک، خصوصا در پنج ماه سال (آبان، آذر، دی، بهمن، اسفند) دمای آن به زیر صفر درجه می رسد و تنها در ماه های خرداد و تیر، دمای هوا به 12 تا 24 درجه سانتیگراد می رسد، در نتیجه اگر قصد سفر به این شهر را داشتید بهتر است در تابستان سفر کنید. مساحت این شهر کوچک به 71.5 کیلومتر مربع است و جمعیت آن حدودا 300 هزار نفر می باشد. 85 درصد این شهر از قوم روس هستند و در مرکز جمهوری موردوویا قرار دارد، اما در حال حاضر کمتر دیده شده که در آن به زبان مودوین صحبت شود. فاصله سارانسک از مسکو 644 کیلومتر است و فاصله آن از کازان 396 کیلومتر می باشد. به اطلاع گردشگران تور روسیه می رسانیم، قطار مسافربری سارانسک در مرکز شهر قرار گرفته و روزانه ده ها قطار به این شهر رفت و آمد می کند، مدت زمان سفر با قطار، از این شهر تا مسکو 10 ساعت، سن پترزبورگ 30 ساعت و تا شهر نیژنی نووگوروود 9 ساعت می باشد. اگر با تور روسیه، به سارانسک نیز سفر می کنید می توانید از قطارهای مسافربری استفاده کنید.
تور سارانسک
به کدام شهر روسیه سفر می‌کنید؟

قیمت تور سارانسک

قیمت تورهای سارانسک براساس هزینه بلیط هواپیما به مقصد شهر سارانسک از طریق پروازهای داخلی (آتا، ایران ایر و ماهان) و پروازهای خارجی (ایرفلوت، قطر ایر و امارات) و همچنین هزینه رزرو هتل در آن، متفاوت و متغیر است. علاوه بر این دو عامل که تأثیر زیادی در قیمت تور مسافرتی شما دارند، تعداد روزهای مدت تور و فصل سفر به سارانسک نیز می‌توانند باعث تغییرات قیمت‌ها باشند. همچنین توجه داشته باشید که همیشه قیمت ارزانتر، دلیل بهتر بودن تور مورد نظر شما نیست، زیرا برخی آژانس‌ها با ارائه تورهای ارزان و کیفیت پایین، ممکن است باعث تلف شدن سرمایه و زمان شما گردشگران شوند.

قیمت تور سارانسک

وضعیت آب و هوای سارانسک چگونه است؟

برای سفر با تور روسیه سارانسک باید اطلاعاتی در زمینه آب و هوای آن داشته باشید تا بتوانید سفر خوبی را برنامه ریزی کنید. آب و هوای این شهر در حالت کلی سرد و مرطوب بوده و گردشگران باید در هر زمانی که به آن سفر می کنند، لباس مناسب به همراه داشته باشند. در تمام ماه های سال در شهر سارانسک بارندگی رخ می دهد و این امری طبیعی است به طوری که میانگین بارندگی های سالیانه به حدود 550 میلی متر می رسد. می توان گفت این شهر میزبان آب و هوایی اقیانوسی است. ماه های فروردین و مهر دمای هوا مناسب بوده و زمان مناسبی برای سفر به سارانسک است. ماه های اردیبهشت تا مرداد بهترین زمانی است که گردشگران می توانند به این شهر زیبا سفر کنند. فصل تابستان، دمای هوا نسبت به سایر فصل ها بالاتر بوده و اغلب گردشگران هم این فصل را برای سفر خود انتخاب می کنند، چون با راحتی بیشتری می توانند از جاذبه ها و مکان های تاریخی و دیدنی شهر بازدید کنند. دمای هوا در فصل تابستان به 20 درجه بالای صفر هم می رسد. فصل بهار نیز، دمایی مشابه فصل تابستان دارد و هوایی متعادل و دلپذیر در سطح شهر برقرار است و گردشگران سارانسک می توانند سفر لذت بخشی را در این زمان تجربه کنند.
زمستان های شهر سارانسک بسیار سرد می باشد و ممکن است سبب آزرده خاطر شدن گردشگران تور سارانسک شود. دمای هوا در روزهای زمستان معمولا منفی 10 درجه سانتی گراد می باشد. آن دسته از گردشگران سارانسک که برای دیدن فستیوال های یخی و مناظره های برفی می خواهند راهی این شهر شوند، فصل زمستان بهترین انتخاب برای آن ها است. 5 ماه در طول سال، دمای هوا در این شهر منفی می شود.
وضعیت آب و هوای سارانسک

اطلاعات پروازی برای سفر به سارانسک

 به اطلاع شما می رسانیم که شهر سارانسک در روسیه متاسفانه فرودگاه بین المللی ندارد، و فرودگاه موجود در آن فقط برای پروازهای داخلی در جمهوری موردویا ساخته شده است. بنابراین هیچ پرواز مستقیمی از ایران به این شهر امکان پذیر نیست. برای رسیدن به شهر سارانسک باید ابتدا وارد روسیه شوید و با سایر وسایل نقلیه از جمله قطار های سریع السیر و اتوبوس وارد این شهر شوید. لازم به ذکر است که ورود به این شهر تا سال 1996 برای خارجی ها ممنوع بوده است، شاید به همین خاطر بوده که این شهر تنها به داشتن فرودگاهی کوچک بسنده کرده است. جالب است بدانید که در تمام دنیا، فرودگاه ها دارای کد فرودگاهی یاتا می باشند. این کد سه حرفی است و در قسمت ،check in برچسب چمدان ها و اطلاعات پرواز نوشته می شود. در دولت شوروی سابق هر فرودگاه سیستم کد گذاری خودش را داشت، یک کد سه حرفی به زبان سریلیک، در یک اتفاق نادر کد داخلی فرودگاه سارانسک با کد یاتای فرودگاه کپنهاگ یکسان از آب درآمده و هر دو دارای کد CPH (که البته در روسی SRN خوانده می شود) هستند. پس مراقب چمدان های خود باشید که به کپنهاگ سفر نکنند.

اطلاعات پروازی برای سفر به سارانسک

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است