موزه هنرهای زیبای آجارا

شهر باتومی یکی از شهرهای توریستی و ساحلی گرجستان می باشد که جاذبه های گردشگری بی نظیری را در دل خود جای داده است. یکی از بهترین مکان هایی که می توانید به همراه فرزندان خود مراجعه کنید و ساعاتی لذتبخشی را سپری کنید "موزه هنرهای زیبای آجارا" می باشد.

موزه هنرهای زیبای آجارا در سال 1998 در شهر باتومی احداث گشت. این موزه دارای معماری خاص و زیبایی می باشد و در 2 طبقه بنا شده است. در این موزه، مجموعه ای از آثار و نقاشی های هنرمندان گرجی و برخی هنرمندان خارجی گردآوری شده و در معرض دید گردشگران تور باتومی قرار گرفته است. بسیاری از آثار هنرمندان ارزنده گرجی همانند: لادو گودیاشویلی، نیکو پیروسمانی و الن آخلدیانیریال در این موزه وجود دارد که بازدیدکنندگان را برای لحظاتی مبهوت خود می کنند.

بخشی از موزه هنرهای آجارا به آثار انگلیسی و روسی اختصاص دارد که توجه گردشگران تور باتومی را به خود جلب نموده است. توضیحات لازمه در رابطه با آثار هنری موجود در این موزه زیبا، به زبان های انگلیسی و گرجی در کنار آن ها وجود دارد که بازدیدکنندگان می توانند بخوانند و اطلاعات مفیدی کسب کنند.
*هزینه بلیط موزه هنرهای زیبای آجارا
قیمت بلیط این جاذبه بسیار ارزان و مقرون به صرفه بوده و بزرگسالان برای بازدید از این موزه باید 1 لاری و کودکان 0.5 لاری پرداخت کنند. همچنین بازدید از این موزه آثار هنری برای کودکان زیر 6 سال، سربازان، افراد ناتوان، کارمندان موزه های گرجستان و کارمندان موزه های خارجی رایگان می باشد.
در اطراف این موزه تعدادی کافی شاپ وجود دارد که گردشگران تور گرجستان می توانند بعد از بازدید از این جاذبه، برای میل کردن یک نوشیدنی دلچسب، به آن ها مراجعه کنند.
آدرس: گرجستان/ باتومی/ خیابان گرگیلادزه/ شماره 8
ساعات کاری: 10 الی 18 (همه روز به جز دوشنبه ها) 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به موزه هنرهای زیبای آجارا
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.