کلیسا مارگو گوا

در این قسمت قصد داریم مطلبی در رابطه با یکی از جاذبه های زیبای توریستی شهر گوا برای شما شرح دهیم، کلیسا مارگو گوا یکی از زیبا ترین، مقدس ترین و قدیمی ترین جاذبه های این شهر به حساب می آید. گوا شهری است پر از جاذبه های گردشگری فراوان اما کلیسا مارگو گوا یکی از پر بازدید ترین آن ها به شمار می آید. در ادامه با ما همراه باشید، تا شما گردشگران عزیز تور گوا را با این کلیسای مقدس بیشتر آشنا کنیم. این کلیسا که در میدان قدیمی شهر قرار گرفته است، کلیسای مارگو گوا عمر زیادی دارد به طوری که سال ساخت آن به سال 1564 میلادی باز می گردد، اما جالب است بدانید که این مکان مقدس در سال 1571 میلادی خراب شد و سپس در سال 1645 میلادی ساخته شد. از ویژگی های ظاهری که كليسا مارگو گوا را منحصر به فرد می کند، دكوراسيون زيبای داخلی آن که شامل كريستال و گچ بری های زیبا و همچنین ارگ لوله ای قدیمی می باشد که جلوه خاصی به این مکان می دهد و گردشگرانی که با تور گوا به این شهر سفر می کنند در زمان بازدید از این کلیسا حیرت زده می شوند، زیرا نمای داخلی آن چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند.

شاید جالب باشد که بدانید نمای بیرونی کلیسا مارگو گوا به رنگ سفید می باشد و این نکته نیز لازم به ذکر است رنگ ظاهر آن شکوهی دیگر نیز به این کلیسا بخشیده است. کلیسا مارگو گوا یکی از مهم ‌ترین سازه‌ های معماری و سیاسی شهر گوا محسوب می‌ شود.
با تمامی این تفاسیر به گردشگران تور هند پیشنهاد می شود در زمان سفر خود سری به این کلیسای بی نظیر بزنند و خاطره خوشی را برای خود رقم بزنند. این نکته نیز لازم به ذکر است که گردشگران تور گوا می توانند خود را از طریق تاکسی هایی که در سطح شهر وجود دارد به کلیسا مارگو بروند.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر