کلیسای سن‌استفان

در میان جاذبه های گردشگری و تاریخی هند، کلیسای سن‌استفان یکی از کلیسا های زیبا و قدیمی شهر اوتی است که در میان گردشگران تور هند نیز از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. در ادامه با کلیسای سن‌استفان بیشتر آشنا می شویم.
هند کشور عجیبی است که علاوه جمعیت زیاد، جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی فراوانی هم در نقاط مختلف آن وجود دارد. به دلیل اتفاقاتی که در گذشته رخ داده است، امروزه در هند دین ها و خدایان مختلفی وجود دارد. در شهر اوتی کلیسایی با نام کلیسای سن‌استفان وجود دارد که تقریبا بیش از 90 درصد گردشگران تور هند که از این شهر گذر می کنند از این کلیسا هم بازدید به عمل می آورند.
قدمت کلیسای سن‌استفان به قرن نوزدهم باز می گردد و در 25 ژانویه سال 1830 توسط استفان رامبلد لاشینگتون ساخته و معماری آن را جان جیمز آندروود بر عهده داشت که در سال 1831 افتتاح گردید و به موجب آن، یکی از بناهای قدیمی شهر اوتی محسوب می شود. کلیسای سن‌استفان در جاده کوهستانی میسور واقع شده است که یکی از نقاط مرتفع شهر محسوب شده و گردشگران تور هند در هر نقطه ای از شهر می توانند این کلیسا را مشاهده کنند. همچنین گردشگرانی که از کلیسای سن‌استفان بازدید می کنند می توانند از چشم انداز بسیار زیبای شهر اوتی و طبیعت سبز آن نهایت لذت را ببرند.
کلیسای سن‌استفان بنایی کرم رنگ است که زیبایی خاص خود را دارد. در اکثر روز ها سال افراد زیادی در این کلیسا مشغول عبادت هستند و لازم به ذکر است گردشگران تور هند همواره می بایست هنگام ورود به کلیسا، سکوت و احترام را رعایت کنند. جالب است بدانید برای ایجاد محیطی آرامش بخش و دلنشین در کلیسا، موسیقی های کلاسیک و آرامی در حال پخش می باشد. همچنین در پشت کلیسا نیز قبرستانی وجود دارد

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره کلیسای سن‌استفان

حسنی 13 مرداد 97
4
انقدر هند کلیسا ها و معابد قشنگی داره که کلیسای سن‌استفان زیاد به چشم نمیاد
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر