Lahzeakhar.com
امتیاز 4.7 از 5 | از 2485 کاربران به تور بمبئی

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در ادامه صفحه تور بمبئی می توانید لیستی از به روز ترین تورهای بمبئی آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

سفر با تور بمبئی می تواند بسیار جالب و جذاب باشد چرا که این شهر در دومین کشور پر جعیت جهان یعنی هند قرار دارد اگر قصد سفر با تور بمبئی را دارید با ما همراه شوید تا اطلاعات کلی در رابطه با بمبئی و سفر به آن در اختیارتان قرار دهیم.
بمبئی پایتخت ایالت ماهاراشترا و جزء مهمترین و پر جمعیت ترین شهر های کشور وسیع و پهناور هند می باشد.
بمبئی در زبان هندی به معنای ساحل خوب است و این نام را استعمارگران پرتغالی بر روی این شهر نهاده اند.
این شهر بزرگترین بندر کشور هند می باشد که در غرب کشور هند قرار دارد و از لحاظ تجاری همچنین گردشگری برای این کشور حائز اهمیت است.
بمبئی در ردیف شهر های ارزان دنیا قرار می گیرد و مسافران تور بمبئی می توانند با هزینه ای کم به این شهر سفر کنند و از جاذبه های فراوان آن بازدید به عمل آورد.
مردم این شهر اغلب به زبان مراتی صحبت می کنند اما نگران نباشید تعداد زیادی از آن ها به زبان انگلیسی هم مسلط اند.
البته گردشگران تور بمبئی باید بدانند این شهر امروزه با نام مومبای در سراسر جهان شناخته می شود.
شما در سفر با تور بمبئی قطعا شگفت زده خواهید شد. دیدن ثروتمند ترین مردم هند و شیوه زندگی آن ها و در نقطه مقابل مردمان بسیار فقیر این شهر شما را متعجب خواهد کرد چرا که اختلاف طبقاتی در این شهر کاملا مشهود و ملموس است.
بمبئی یا مومبای به دلیل قرار گرفتن در سواحل دریای عرب دارای آب و هوای گرم و شرجی را در طول سال می باشد.
این شهر دارای جاذبه های تاریخی و طبیعی زیادی است که سالانه میزبان تعداد زیادی از گردشگران تور بمبئی می باشند از جاذبه ها گردشگری این شهر می توان به غار الفانتا، کلیسای افغان و غیره اشاره کرد.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است