معبد اولوواتو

معبد اولوواتو مکانی خوش منظر در منطقه جنوبی کوتا بوده که جزء 6 معبدی است که برای مردم بالی، ستون مذهبی به شمار می رود.معبد اولوواتو به عنوان یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری شهر بالی، بسیار مورد توجه توریست های جهانی قرار گرفته است. معبد اولوواتو بسیار زیبا، بر فراز یه صخره نود و هفت متری از سطح آب اقیانوس قرار گرفته است. چشم انداز این معبد به اندازه ای زیبا و دلربا است که گردشگران تور بالی علاوه بر بازدید یک مکان مذهبی، از چشم انداز بی نظیر آن لذت می برند. کلمه اولوواتو به معنای "برفراز سنگ ها" است و کسانی که برای بازدید معبد اولوواتو می آیند، شکوه و عظمت اقیانوس هند را به چشم می بینند. این مکان یکی از جاهایی است که زیباترین غروب ها را می توان در آن به نظاره نشست.
گردشگرانی که به این منطقه می آیند می توانند یکی از رقص های بومی و محلی بالی را که توسط 50-100 نفر اجرا می شود و همه آن ها آقا هستند مشاهده کنند. این حرکات نمایشی بین ساعت های شش تا هفت عصر و با روشن کردن آتش همزمان با غروب خورشید صورت می گیرد.
پیرامون معبد اولوواتو رستوران ها و هتل های زیادی وجود دارد که برای رفاه حال گردشگران این منطقه در نظر گرفته شده و شما می توانید برای اقامت در این منطقه از آن ها استفاده کنید. البته قابل ذکر است که قیمت این هتل ها و رستوران ها بالا بوده و گران قیمت هستند. معبد اولوواتو از نظر موقعیت مکانی در غرب بالی قرار دارد و شما می توانید از مرکز شهر بالی طی 2 – 2.5 ساعت با تاکسی به این معبد برسید. اما روزانه تورهایی به سمت این مکان حرکت می کنند که شما می توانید از آن ها هم استفاده کنید. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره معبد اولوواتو

بهمرد 17 مهر 97
3
من اگه به بالی برم حتما معبد اولوواتو رو می بینم همکارم رفته بود وقتی اومد خیلی از معبد اولوواتو تعریف می کرد
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما