بانیتزا

بانیتزا، نام یک شیرینی بسیار لذیذ است که به کشور بلغارستان تعلق دارد و از غذاهای سنتی این مشور به شمار می آید، در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با این شیرینی سنتی در اختیارتان قرار دهیم.
باتیتزا با استفاده از خمیر فیلو، پنیر بلغاری، پنیر خامه ای، تخم مرغ، کره، خامه ترش و نمک تهیه می شود و طرز تهیه بسیار آسانی دارد که برای اطلاع از آن می توانید مقاله غذاهای سنتی بلغارستان را در بخش غذاهای سایت مطالعه نمایید.جالب است بدانید که مردم بلغارستان معمولاً این شیرینی لذیذ را به همراه قهوه و در وعده صبحانه سرو می کنند، توجه داشته باشید که بانیتزا یک شیرینی نسبتاً پر کالری به شمار می آید بنابراین مصرف آن را به کسانی که رژیم غذایی کم کالری دارند توصیه نمی کنیم.
اگر قصد سفر با تور بلغارستان را دارید باید بدانید که این شیرینی سنتی را می توانید در تمامی کافه ها و رستوران ها بلغاری سفارش داده و نوش جان کنید، البته در بانیتزا در بیشتر نانوایی های کشور بلغارستان نیز به فروش می رسد.
همانطور که پیش تر اشاره کردیم برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با غذاهای سنتی بلغارستان و همچنین دستور پخت شیرینی سنتی بانیتزا می توانید به مقاله مربوطه مراجعه کنید.
گزارش مشکل
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر