امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه خوراک در بلغارستان

هزینه خوراک در بلغارستان

در سفر به بلغارستان یکی از فاکتور های مهمی که در محاسبه هزینه سفر می بایست لحاظ کرد، هزینه خوراک در بلغارستان می باشد. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه خوراک در بلغارستان بپردازیم.
بلغارستان یکی از مقاصد گردشگری محبوب در دنیا است که به بافت تاریخی شهر، مکان های تاریخی و تفریحات مختلف معروف است. گردشگران تور بلغارستان هنگام سفر به این کشور با هزینه های مختلفی روبرو می شوند مانند هزینه اقامت در هتل های شهر، حمل و نقل عمومی، بازدید از جاذبه های گردشگری و هزینه خورد و خوراک.
گردشگران تور بلغارستان می توانند با دلار و لو که واحد پول رایج بلغارستان است در این شهر هزینه کنند. اگر گردشگران قصد میل کردن غذاهای بلغاری، دریایی و غیره در میان رستوران های مختلف بلغارستان دارند، در یک رستوران معمولی و میل کردن غذایی مقرون به صرفه می بایست 15 لو برای هر وعده به ازای هر شخص پرداخت کنند. همچنین لازم به ذکر است میل کردن غذا در فست فود های شهر هزینه را کاهش داده و به میانگین 8 لو برای هر شخص می رسد. اما میل کردن غذاهایی با کیفیت بالا در رستوران های لوکس شهر هزینه ای بیش از 100 لو را بر دوش می گذارد.
در ادامه به قیمت برخی از مایحتاج های روزمره اشاره می کنیم که گردشگران تور بلغارستان لازم است بدانند:
هر نان در بلغارستان 1 لو قیمت دارد که برای دونفر در یک روز می تواند کافی باشد.
هر کیلوگرم مرغ 10 لو، یک لیتر شیر محلی 2 لو، میوه و سبزیجات دارای میانگین قیمت 3 لو برای هر کیلوگرم، یک شانه تخم مرغ 4 لو که شامل 12 عدد تخم مرغ می باشد.
با توجه به قیمت های ذکر شده گردشگران تور بلغارستان خوب است بدانند هزینه خوراک در بلغارستان کمی گران هستند.
 

نظرات مردم درباره هزینه خوراک در بلغارستان

ماکان 29 مرداد 97
4
با یک برنامه ریزی دقیق می تونید هزینه خوراک در بلغارستان خودتون رو کاملا کنترل کنید
درج نظر