امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرکز خرید باتومی پلازا

مرکز خرید باتومی پلازا

شهر باتومی واقع در کشور گرجستان که به پایتخت تفریحی و گردشگری این کشور معروف است، به سرعت در حال پیشرفت بوده و روز به روز شاهد افتتاح مراکز خرید جدید و مدرن در باتومی هستیم. در اکثر فروشگاه های معروف این شهر برند های معروف داخلی و خارجی مشغول فعالیت هستند. البته به طور کلی این شهر برای خرید مناسب نیست ولی گردشگران می توانند تمام نیاز های خود را از مراکز خرید این شهر تهیه کنند. یکی از این مراکز خرید، مرکز خرید باتومی پلازا می باشد. با ما در این مقاله همراه باشید تا به بررسی این مرکز خرید بپردازیم.
باتومی پلازا یکی از مراکز خرید مدرن و بزرگ در کشور گرجستان بوده، که اکثر گردشگران تور باتومی برای خرید لوازم مورد نیاز خود به این مرکز خرید می آیند.
طراحی داخلی و خارجی ساختمان این مرکز خرید کاملا بروز و مدرن می باشد و در طراحی نمای آن بیشتر از شیشه استفاده شده است.
مجموعه باتومی پلازا بجز مرکز خرید شامل ساختمان های اداری، سینما، رستوران، کافه، آرایشگاه، استخر، باشگاه بدنسازی، پارکینگ و همچنین هتل 4 ستاره و واحد های مسکونی می باشد.
همه ی این امکانات در کنار هم برای گردشگران تور باتومی که به این مرکز خرید می آیند فراهم است.
این مجموعه دارای چندین رستوران بوده که غذا های محلی شهر باتومی را سرو می کند. همچنین قیمت غذا در این رستوران ها نسبت به سایر نقاط این شهر مناسب تر است.
مرکز خرید باتومی پلازا برای خرید برند های داخلی کشور گرجستان مناسب می باشد. گردشگران تور باتومی می توانند لباس، زیور آلات، عینک، کیف، کفش و دیگر محصولات داخلی این کشور را در این مرکز خرید، تهیه کنند.
ساعت کاری این مرکز خرید از ساعت 10 صبح تا 10 شب می باشد.
ادرس مرکز خرید باتومی پلازا: No 5 Chavchavadze St, Batumi, Georgia

درج نظر