رستوران اولوس 29

تاریخ انتشار : ۱۵ مهر تعداد بازدید : 350

یکی از شیک ترین و مجلل ترین رستوران های شهر استانبول را بی شک می توان رستوران اولوس 29 نام برد. رستوران اولوس 29 در محله ای مدرن با نام اولوس واقع شده است که دارای دو فضای مجازا سر پوشیده و سر باز می باشد. انتخاب هر دو محیط بر عهده خود مشتری می باشد و بابت انتخاب هر کدام نیازی به پرداخت هزینه بیشتر نیستید ولی اگر از قبل رزرو کرده باشید هزینه مختصری بابت رزرو از پیش می بایست پرداخت کنید. قابل توجه گردشگران تور استانبول که طراحی داخلی و خارجی آن توسط یک معمار مجرب و مشهور در سطح جهان انجام گرفته است.

 فضای داخلی (سر پوشیده) دارای نورپردازی فوق العاده زیبا و آرام بخش به همراه صندلی و میزهای یک رنگ ، مرتب ، بسیار شیک می باشد و روی میز همه ی وسایل مورد نیاز مانند قاشق، چنگال،کارد،نمک دان، دستمال کاغذی، دستمال پارچه ای، لیوان، شمع و گل تزیین شده است. همچنین فضای بیرونی (سر باز) نیز با همین وسایل و کمی تغییرات در جنس صندلی ها وجود دارد که هر دو محیط متناسب با فضایی که دارند طراحی و دیزاین شده است. 
 منوی رستوران اولوس 29 کامل و مجهز به انواع غذاهای بین المللی مانند خرچنگ، سوشی، کباب دنده ، غذاهای سنتی و محلی ترکی به همراه شیرینی و باقلوای استانبولی، انواع دسرهای خوشمزه، پیش غذا سبک و متنوع ، انواع سالاد و نوشیدنی های خنک و گرم بین المللی می باشد که هر گردشگر تور استانبول می تواند راضی از این رستوران خارج شود. 
رستوران اولوس 29 دارای محیطی بسیار شیک و با شکوه با صدای آرام موسیقی های افراد مشهور، امکانات ویژه مانند پارکینگ اختصاصی و برخورد مناسب و با احترام کارکنان این مجموعه سبب شده تا آوازه ی این رستوران در بین گردشگران تور استانبول بپیچد. پس در سفر به استانبول اولوس 29 را فراموش نکنید و لذت میل کردن یک وعده غذایی در محیطی رویایی و مناسب را از دست ندهید.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
تور استانبول خرداد
۷
۱۶ خرداد - ۲۷ خرداد
قشم ایر
قشم ایر
سیمرغ دیار
مشاهده تور
۶,۸۴۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور استانبول ۲۲ و ۲۳ و ۲۴ خرداد
۴
۲۲ خرداد - ۲۸ خرداد
قشم ایر
معراج
ندا پرواز
مشاهده تور
۵,۸۳۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور استانبول ۱۹ خرداد
۳
۱۹ خرداد - ۲۲ خرداد
قشم ایر
ایران ایر تور
فلات پارس
مشاهده تور
۵,۱۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به رستوران اولوس 29