عبور خط مرزی از وسط هتل

📅 بروزرسانی : ۶ آذر ۱۳۹۷ بازدید : 1793

 

خط مرزی بین دو کشور همیشه نباید به شکل های عجیب و حصار کشیده باشد. بر خلاف اغلب کشورهای آسیایی، خط مرزی اکثر کشورهای اروپایی به شکل کاملا ساده مشخص می شود تا تنها نمایانگر حریم دو کشور باشد. اما در برخی مواقع این مرزها در مکان هایی عجیب قرار دارد که شاید کمی عجیب به نظر برسد، عبور خط مرزی از وسط هتل آربز نمونه ای از آن می باشد.

 

 

هتل آربز

عبور خط مرزی از وسط هتل پدیده ای بسیار جالب می باشد که در یکی از اتاق های هتل Arbez Franco Suisse قابل مشاهده است، توریست های بسیاری سالانه به این هتل سفر می کنند تا خط مرزی فرانسه و سوئیس را از نزدیک ببینند. همان طور که از نام آن مشخص می باشد، Arbez Franco Suisse هتلی متعلق به هر دو کشور است. گردشگران تور فرانسه و تور سوئیس می توانند در عین حال که از جاذبه ها و تفریحات هر یک از این دو کشور بازدید می کنند، در این هتل اقامت پیدا کرده و این پدیده جذاب را نظاره گر باشند. شما می توانید با جابجایی در اتاق های هتل، به راحتی از کشور فرانسه وارد مرز کشور سوئیس شوید و بالعکس.

 

 

اقامت همزمان در فرانسه و سوئیس با هتل آربز

Arbez Franco Suisse هتلی 2 ستاره بوده که در روستای La Cure مابین مرز این دو کشور بنا شده و سیل عظیمی از گردشگران تور سوئیس و تور فرانسه را مجاب کرده تا برای بازدید از این خط مرزی جالب راهی روستای زیبای La Cure شوند. این هتل در ابتدا یک کافی شاپ در مرز فرانسه و یک سوپرمارکت در مرز سوئیس بود که در گذر زمان به هتل تبدیل گشت. اتاق های این هتل مجهز به امکانات خوبی نظیر: سیستم گرمایشی، اینترنت پرسرعت، تلویزیون، حمام اختصاصی با دوش مخصوص و تلفن می باشد که مسافران می توانند از آن ها بهره برده و از اقامتی خاص لذت ببرند. 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/news/22584-%D8%B9%D8%A8%D9%88%D8%B1-%D8%AE%D8%B7-%D9%85%D8%B1%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D9%87%D8%AA%D9%84

امتیاز 5 از 5 | از بین 103 کاربران به عبور خط مرزی از وسط هتل