نخستین موزه هنر دیجیتال در پاریس

📅 بروزرسانی : ۱۳ آبان ۱۳۹۷ بازدید : 402
پاریس که یکی از معروف ترین شهر های گردشگری دنیا می باشد، دارای جاذبه های دیدنی فراوانی است. نخستین موزه هنر دیجیتال در پاریس از جمله جذاب ترین و دیدنی ترین موزه های این شهر است که سالانه گردشگران بسیاری برای بازدید از آن به پاریس سفر می کنند. اگر شما نیز به دیدن موزه های خلاقانه علاقه دارید، با لحظه آخر همراه باشید تا با نخستین موزه هنر دیجیتال در پاریس آشنا شوید.
 
 
موزه دیجیتال
 
 

موزه هنر دیجیتال پاریس

موزه هنر دیجیتال در واقع موزه ای است که در آن آثار نقاش معروف اتریشی به نام گوستاو کلیمت (Gustav Klimt) را به روش های دیجیتالی پیشرفته به تصویر کشیده اند. به عبارت دیگر در این موزه تصاویر گرافیکی از آثار هنرمندان مشهوری همچون گوستاو کلیمت، فردریش استواسر و اگون شیله، به وسیله حدود 140 ویدیو پروژکتور روی دیواری به مساحت 3300 متر مربع و حدود 10 متر ارتفاع، به نمایش گذاشته شده است. گردشگران تور پاریس جالب است بدانید که نمایش این نقاشی ها و تصاویر گرافیکی با پخش قطعاتی از موزیسین های معروف مثل بتهوون، واگنر و شوپن همراه می باشد.
 
 
موزه هنر
 
 
قطعات موسیقی مذکور نیز با یک سیستم خلاقانه از تنظیم و پخش صدا، یعنی 50 بلندگو که برای تولید صدای سه بعدی طراحی شده اند، پخش می شود. در آخر چیزی که بازدید کنندگان از این موزه می بینند، نمایشی است پانورامیک و همه جانبه از آثار هنری نقاشان معروف، که به صورت موزایکال و بر روی دیواری بزرگ تنظیم شده است.
 
 
موزه دیجیتال هنر
 
 
گفتنی است که در این نمایشگاه اتاق کوچک تری را به نمایش آثار تلفیقی هنر دیجیتال از هنرمندان امروزی و معاصر اختصاص داده اند. این اتاق استودیو نام دارد. در موزه هنر دیجیتال پاریس از همه حواس بازدید کنندگان برای تماشای آثار، به صورت همزمان استفاده می شود و این خود کار شگفت آور و دشواری است. در واقع تماشای سه بعدی تصاویر گرافیکی در مقیاس بزرگ، دور تا دور سالن به صورت 360 درجه، بازدید کنندگان و گردشگران تور پاریس را در جزئیات دیجیتالی شخصیت‌ های گوستاو کلیمت، غرق می کند. بنابراین اگر قصد سفر با تور فرانسه را دارید، پیشنهاد می کنیم حتما از نخستین موزه هنر دیجیتال در پاریس دیدن کنید.
 
 
موزه دیجیتال پاریس
 

تصاویر جذاب موزه هنر دیجیتال پاریس

 

موزه دیجیتال پاریس

 

موزه هنر پاریس

 

موزه دیجیتال

 

موزه های جذاب

 

موزه هنر دیجیتال

 

موزه های عجیب دنیا

 

موزه پاریس

 

موزه های مدرن

 

موزه های دیجیتال

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره نخستین موزه هنر دیجیتال در پاریس

محمد مهدی مصطفایی تیر 1399
9 نفر پسندیدند
هنر هر چه باشد زیبات کار بسیار خلاقانه ای است امیدوارم روزی از این کارها به دست هنرمندان ایرانی ببینم و به ان افتخار کنم
لیدا آبان 1397
15 نفر پسندیدند
نخستین موزه هنر دیجیتال در پاریس زیاد هم جالب و دیدنی نیست من زیاد خوشم نمیاد دیگه از اصل هر چیزی دارند دور می شوند

lahzeakhar.com/news/22543-%D9%86%D8%AE%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%88%D8%B2%D9%87-%D9%87%D9%86%D8%B1-%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%B3

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به نخستین موزه هنر دیجیتال در پاریس