امتیاز 5 از 5 | از بین 105 امتیاز دهنده به طولانی ترین پرواز در جهان

طولانی ترین پرواز در جهان

طولانی ترین پرواز در جهان به زودی توسط هواپیمایی سنگاپور انجام خواهد شد و ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با این پرواز مهیج و مهم در اختیار کاربران لحظه آخری قرار دهیم، اگر از علاقمندان هستید در ادامه با ما همراه باشید تا طولانی ترین پرواز در جهان را به شما معرفی کنیم.
تا پایان سال 2018 میلادی قرار است طولانی ترین پرواز در جهان از سنگاپور به نیویورک انجام شود، این پرواز که حدود 19 ساعت زمان خواهد برد به وسیله هواپیمای جدید ایرباس یعنی A350-900 URL Airbus A350 صورت می گیرد، ایرباس ادعا کرده است که این هواپیما قادر است در طولانی مدت پرواز داشته باشد، پرواز های 20 ساعته و بدون توقف می باشد که این امر برای اولین بار در صنعت هواپیمایی جهان اتفاق می افتد.
هواپیمایی سنگاپور با توجه به طولانی بودن زمان پرواز سنگاپور - نیویورک بلیط های این پرواز را در دو کلاس اکونومی و بیزینس ارائه می دهد.
خوب است بدانید که شرکت هواپیمایی سنگاپور 7 فروند هواپیمایی ایرباس A350 خریداری کرده است و تصمیم دارد که تمامی از این هواپیما ها برای پرواز های طولانی به سراسر جهان استفاده کنند.
لازم به ذکر است که در حال حاضر طولانی ترین پرواز جهان توسط قطر ایرویز و در مسیر اوکلند - دوحه انجام می شود و این پرواز حدود 18 ساعت زمان می برد.
هواپیمای ایرباس A350 که قرار است طولانی ترین پرواز دنیا را انجام دهد در مجموع دارای 162 صندلی می باشد و در ماه مارس پرواز آزمایشی خود را با موفقیت انجام داده است و تا پایان سال جاری این هواپیما در اختیار هواپیمایی سنگاپور قرار می گیرد.
کاربران سایت لحظه آخر باید بدانند که اگر قصد سفر به شهر نیویورک را دارند می توانند ابتدا به سنگاپور رفته و به وسیله این پرواز طولانی خود را با نیویورک برسانند.
امیدواریم این مقاله برای کاربران سایت لحظه آخر مفید واقع شود. سایت لحظه آخر ارائه دهنده انواع تورهای داخلی و خارجی اعم از تور مشهد، تور قشم، تور کیش، تور ترکیه، تور استانبول، تور آنتالیا و دیگر تورها می باشد، برای اطلاعات بیشتر از قیمت ها و امکانات تورها می توانید به سایت لحظه آخر مراجعه فرمایید.

نظرات مردم درباره طولانی ترین پرواز در جهان

سامان پامین 9 دی 98
0
جدیدا طولانی ترین پرواز به 24 ساعت رسیده، چند ماه پیش هم به صورت آزمایشی گروهی از پزشکان در این پرواز بودن که بررسی کنن و ببینن آیا برای کسی که تو این پرواز با این مدت زمان هست مشکلی پیش میاد یا نه و با موفقیت هم انجام شد اما نتیجه بررسی ها هنوز مشخص نیست و قراره تا چندین ماه دیگه اعلام بشه، من این رو تو یه سایت خارجی معتبر خوندم
دلارام 30 دی 97
2
درسته که افتتاح طولانی ترین پرواز در جهان خوبه دیگه معطلی نداره اما نا سلامتی طولانی ترین پروازه بازم و آدم خسته می شه. البته میبینم روزی رو که این مسیر طولانی رو بشر دو پا تو کوتاه ترین زمان ممکن پرواز کنه
جوانه 12 آبان 97
3
چقدر جالب اگر طولانی ترین پرواز در جهان راه اندازی بشه مسافرا دیگه معطلی بین پرواز ندارند
درج نظر