جیپ سافاری آنتالیا

📅 بروزرسانی : ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ بازدید : 237

جیپ سافاری یکی از محبوب ترین تفریحات در دنیا است که همواره مورد علاقه ماجراجویان، الالخصوص جوانان بوده. این علاقه به حدی زیاد است که عده ای از جوانان همواره در سدد آن اند که مکان های ناشناخته و صعب العبور، با مناظر خیره کننده را بیابند تا آنها را فتح کنند. از آنجایی هم که آنتالیا دارای طبیعت بکر و زیبا و پوشش گیاهی خاص می باشد، به یکی از بهترین مکان ها برای تجربه ی جیپ سافاری آنتالیا تبدیل شده که همواره طرفداران جیپ سافاری را به سوی خود می کشاند.

تصور کنید که با گروهی از دوستان خود سوار بر ماشین های جیپ روباز، با موتور های پرقدرت 4 و یا 6 چرخ شده اید و با نهایت قدرت و سرعت درون جاده های کوهستانی ویراژ داده و فریاد می کشید. امکان ندارد وقتی به این ویراژ دادن ها طبیعتی بکر و سرسبز با دره های عمیق و آبشارهای زیبا اضافه کنید دلتان نخواهد جیپ سافاری آنتالیا را تجربه کنید. حتی اگر فردی آرام هم باشید این تور می تواند برای شما یک تجربه بی نظیر باشد چه رسد به آن که عاشق طبیعت و جیپ سواری باشید. چرا که به راحتی می توانید بلیط آن را از هتلی که در آن اقامت دارید تهیه کنید.

تمامی هتل های آنتالیا تور جیپ سافاری آنتالیا را برگزار می کنند پس نگران چگونیگی تهیه بلیط آن نباشید چرا که به راحتی می توانید از محل اقامت خود تنها با پرداخت نهایتا 57 دلار بلیط آن را تهیه نمایید. تمامی نقاط آنتالیا به واسطه موقعیت جغرافیایی که دارد برای چیپ سافاری مناسب است. اما اگر به عنوان یک راهنمای گردشگری نظر ما را بخواهید، به شما سافاری در منطقه های لارا، کمر و کپرو کانیون را پیشنهاد می کنیم. چرا که این مناطق دارای طبیعت بی نظیر بوده که همانندشان را در جای دیگر نخواهید دید. البته ناگفته نماند که جیپ سافاری در منطقه کمر از دیگر مناطق ارزان تر است چرا که دارای فاصله بیشتری تا شهر می باشد.


تورهای جیپ سافاری آنتالیا معمولا از صبح زود حوالی ساعات 8 تا 10 صبح شروع می شوند و در پایان روز یعنی حدودا ساعت 5 الی 6 بعد ار ظهر به اتمام رسیده و شما را به هتل بر می گردانند. البته شما می توانید با لیدر خود در رابطه با زمان برگزاری و مدت آن صحبت کرده و به تفاهم برسید اما این تور معمولا به صورت یک روزه برگزار می شود. نقطه عطف این تورها آن است که اگر گواهینامه خود را به همراه داشته باشید می توانید خود هدایت ماشین را به عهده بگیرید. حداکثر ظرفیت ماشین های جیپ معمولا 6 نفر بوده و از ماشین های 4 الی 6 چرخ در این تور ها استفاده می کنند تا بتوانند به واسطه قدرت بسیار زیاد موتورهایشان شما را میان صخره ها و در دل جنگل و جاده های خطرناک جا به جا کنند.

در تور یک روزه جیپ سافاری آنتالیا شما می توانید، شاهد طبیعتی بکر و بی نظیر به همراه خانه های روستایی باشید و در روستاهای اطراف شهر آنتالیا با زندگی بومیان و فرهنگ و سنتشان آشنا شوید. همچنین اکثر سافاری ها در نهایت شما را به کنار رودخانه های خروشان و یا حوضچه های آبی می برند که از آبشار های زیبا تشکیل شده است. پس مایو و حوله را فراموش نکنید و حتما همراه با خود ببرید. اکثر تورهای سافاری شما را به فراز مناطق کوهستانی می برند که شهر را زیر پاهایتان ببینید. مانطقی بکر و دست نخورده، پس حتما همراه با خود آب کافی ببرید چرا که در آنجا فروشگاهی نخواهید یافت تا بتوانید تشنگی خود را رفع کنید. اگر هم دارای مشکات تنفسی هستید مراقب گرد و خاکی که در مسیر از ماشین ها بلند می شود باشید و همراه با خود عینک و ماسک مناسب ببرید.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره جیپ سافاری آنتالیا

مینو شهریور 1396
18 نفر پسندیدند
چه خوب فقط یک سوال نهار هم میدن؟ چون صبخ تا عصر میره می پرسم
ادمین شهریور 1396
0 نفر پسندیدند
بله دوست عزیز. معمولا غذاها محلی رو سرو می کنند اما بعضی از سافاری ها غذاهای بین المللی رو هم سرو می کند

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/8186-%D8%AC%DB%8C%D9%BE-%D8%B3%D8%A7%D9%81%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D9%86%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7

امتیاز 5 از 5 | از بین 104 کاربران به جیپ سافاری آنتالیا