ماهیگیری در آنتالیا

آنتالیا از شهرهای ساحلی ترکیه می باشد که تفریحات آبی آن از هر تفریح دیگری برای گردشگران تور آنتالیا جذاب تر می باشد. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که ماهیگیری را نوعی تفریح می دانید پس ماهیگیری در سواحل نیلگون آنتالیا را فراموش نکنید. ماهیگیری در آنتالیا بسیار راحت و سریع صورت می گیرد زیرا که سواحل مخصوصی برای این تفریح در نظر گرفته اند که انواع ماهی های گوناگون در آن وجود دارد و تنها با دقت و تمرین می توانید صید خوبی را داشته باشید.
 برای ماهیگیری در آنتالیا حتما وسایل مورد نیاز این کار را به همراه داشته باشید که در این صورت فقط هزینه استفاده از این کلوب های ساحلی را پرداخت می کنید ، در غیر این صورت اگر فراموش کرده اید تجهیزات ماهی گیری را به همراه خود ببرید هیچ جای نگرانی نیست زیرا مغازه هایی در این مجموعه ها وجود دارند که وسایل ماهیگیری به همراه کلاه، عینک، حوله، زیرانداز و ... هم اجاره می دهند و هم  برای فروش دارند که قیمت های گوناگونی دارد.
 ممکن است ماهیگیری در آنتالیا برای خیلی ها جذاب نباشد پس به شما که با خانواده سفر کرده اید پیشنهاد می کنم از کلوب هایی که نزدیک سواحل آنتالیا ساخته اند نیز  استفاده کنید زیرا هم می توانید به ماهیگیری بپردازید ولذت ببرید و هم همسفرانتان که علاقه به ماهیگیری ندارند از امکاناتی نظیر جت اسکی، پاراسل، رستوران ها، کافه ها و شنا کردن در آب های مدیترانه ای استفاده کنند. بیش از 20 کلوب تفریحی برای تفریحات آبی در آنتالیا وجود دارد که با تاکسی و اتوبوس می توانید بروید. به شما گردشگران عزیز تور آنتالیا پیشنهاد می کنم اگر در فصل تابستان به این شهر زیبا سفر کردید حتما از تفریحات آبی آن استفاده کنید که به خاطراتی فراموش نشدنی برایتان تبدیل می شود. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز ماهیگیری در آنتالیا
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
عبادی 12 شهریور 1397
1
ماهیگیری در آنتالیا خیلی لذت بخشه و ساعات ها می تونید بنشینید و آرامش بگیرید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری