ماهیگیری در آنتالیا

تاریخ انتشار : ۲۰ شهریور
آنتالیا از شهرهای ساحلی ترکیه می باشد که تفریحات آبی آن از هر تفریح دیگری برای گردشگران تور آنتالیا جذاب تر می باشد. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که ماهیگیری را نوعی تفریح می دانید پس ماهیگیری در سواحل نیلگون آنتالیا را فراموش نکنید. ماهیگیری در آنتالیا بسیار راحت و سریع صورت می گیرد زیرا که سواحل مخصوصی برای این تفریح در نظر گرفته اند که انواع ماهی های گوناگون در آن وجود دارد و تنها با دقت و تمرین می توانید صید خوبی را داشته باشید.
 برای ماهیگیری در آنتالیا حتما وسایل مورد نیاز این کار را به همراه داشته باشید که در این صورت فقط هزینه استفاده از این کلوب های ساحلی را پرداخت می کنید ، در غیر این صورت اگر فراموش کرده اید تجهیزات ماهی گیری را به همراه خود ببرید هیچ جای نگرانی نیست زیرا مغازه هایی در این مجموعه ها وجود دارند که وسایل ماهیگیری به همراه کلاه، عینک، حوله، زیرانداز و ... هم اجاره می دهند و هم  برای فروش دارند که قیمت های گوناگونی دارد.
 ممکن است ماهیگیری در آنتالیا برای خیلی ها جذاب نباشد پس به شما که با خانواده سفر کرده اید پیشنهاد می کنم از کلوب هایی که نزدیک سواحل آنتالیا ساخته اند نیز  استفاده کنید زیرا هم می توانید به ماهیگیری بپردازید ولذت ببرید و هم همسفرانتان که علاقه به ماهیگیری ندارند از امکاناتی نظیر جت اسکی، پاراسل، رستوران ها، کافه ها و شنا کردن در آب های مدیترانه ای استفاده کنند. بیش از 20 کلوب تفریحی برای تفریحات آبی در آنتالیا وجود دارد که با تاکسی و اتوبوس می توانید بروید. به شما گردشگران عزیز تور آنتالیا پیشنهاد می کنم اگر در فصل تابستان به این شهر زیبا سفر کردید حتما از تفریحات آبی آن استفاده کنید که به خاطراتی فراموش نشدنی برایتان تبدیل می شود. 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره ماهیگیری در آنتالیا

عبادی شهریور 1397
ماهیگیری در آنتالیا خیلی لذت بخشه و ساعات ها می تونید بنشینید و آرامش بگیرید
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به ماهیگیری در آنتالیا