آبشار کانچینگ

تاریخ انتشار : ۹ مرداد
کشور مالزی یکی از کشورهای توریستی جهان است که با تفریحات بی نظیرش نظر جهانگردان و توریست های زیادی را به خود جلب کرده است. یکی از تفریحات جذاب این کشور آبشار کانچینگ می باشد که در ایالت سلانگور واقع شده است.
آبشار کانچینگ در یک مجموعه تفریحی و گردشگری به همین نام قرار دارد و دارای 7 مسیر می باشد. این آبشار تماشایی در دل جنگلی سرسبز وجود دارد که زیبایی های آن را دوچندان کرده است. شما در هر زمانی از سال که به این مکان بروید افراد زیادی را می بینید که در حال شنا کردن و آبتنی در آن هستند. یکی از ویژگی های خاص آبشار کانچینگ این است که کاملا طبیعی بوده و هیچ گونه افزودنی شیمیایی در آن اضافه نمی شود، به همین دلیل گردشگران تور مالزی شنا کردن در آبشار کانچینگ را از دست نمی دهند و قسمتی از سفر خود را به بازدید از این مکان اختصاص دهند.
در مجموعه تفریحی کانچینگ امکان پیاده روی در جنگل، پیک نیک، عکس گرفتن از مناظر زیبای جنگل، شنا کردن و کمپینگ وجود دارد که گردشگران تور مالزی می توانند از آن ها بهره مند شوند. گشت و گذار در این مکان یک تفریح روحی عالی را برای شما به ارمغان می آورد. در قسمتی از آبشار کانچینگ یک پل چوبی وجود دارد که از روی آبشار رد شده و این امکان برای گردشگران وجود دارد که از روی پل به طرف دیگر رفته و از آلاچیق های موجود در آن قسمت استفاده کنند و در آن جا پیک نیک کنند. این آلاچیق ها در کنار آبشار هستند و از این رو منظره بسیار زیبایی را به نمایش می گذارند. در بخش هایی از جنگل مسیرهای مناسب پیاده روی وجود دارد که می توانید قدم بزنید و از تماشای طبیعت چشم نواز مجموعه کانچینگ لذت ببرید. 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره آبشار کانچینگ

سمانه شهریور 1397
ده تای آبشار کانچینگ توی ایران زیبا ترش هست
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به آبشار کانچینگ